تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 8,596
بازدید دیروز 27,317
بازدید این ماه 777,849
بازدید کننده ماه قبل 115,698
بازدید ماه قبل 167,299
بازدید کل 27,408,048

بازدید فرمانده بسیج وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی و ‌فرماندهان بسیج ذیل وزارت از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان ...

میرابی فرمانده بسیج وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی و فرماندهان ذيل وزارت از مراكز آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان بازديد كردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، میرابی فرمانده بسیج وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی، اسماعیلی فرمانده بسیج مرکزی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و جمعي از فرماندهان بسیج ذیل وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي ضمن حضور در استان اصفهان و نشست با ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان از مراكز آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در بخش هاي دولتي، غيردولتي و مشاركتي بازديد كردند.
ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ضمن تشريح فعاليتها و اقدامات انجام شده در سالهاي اخير از تعامل با بخش غير دولتي بعنوان راهكار افزايش بهره وري آموزش هاي مهارتي و به روز شدن آنها نام برد و با اشاره به اينكه آموزش ها مي بايست بر اساس نياز هر منطقه و بازار كار مرتبط با آن برنامه ريزي گردد به تدوين سند مهارت بر اساس آمايش منطقه اي استان اشاره كرد.
وي با اشاره به اينكه گران ترين آموزشها در دنيا آموزش هاي مهارتي است افزود: امروزه به بركت اين نظام اين آموزش ها رايگان به مخاطبين ارائه مي گردد.
جلالي بيان داشت: از سال 1391 به بعد اين بنگاه آموزشي بسياري از فضاهاي بلااستفاده را به بخش غيردولتي واگذار نموده كه با سرمايه گذاري بالغ بر 10 ميليارد تومان توسط بخش خصوصي در رشته هاي نانو تكنولوژي، بيوتكنولوژي، انرژي ها نو، IT، ICT، هنرهاي ديجيتال و .... توانسته است خدمات ارزشمندي را به مهارت جويان ارائه دهد.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ضمن بيان كسب رتبه هاي برتر در مسابقات ملي مهارت و بالاترين امتياز شاخصهاي اختصاصي و عمومي در جشنواره شهيد رجايي از مساعدت و تلاش هاي همكاران اداره كل در استان قدرداني كرد.
جلالي در خصوص عملكرد مثبت شوراي بسيج اداره كل به فرماندهي سيدكاظم تجويدي در انجام مأموريت ها و مشاركت ها مباحثي را بيان نمود.
در پايان ميرابي فرمانده بسیج وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی و فرماندهان ذيل وزارت از مراكز آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در بخش هاي دولتي، غيردولتي و مشاركتي بازديد كردند.

   1396/9/25 09:09    تعداد بازدید :  19490

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 19490
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )