میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 681
بازدید دیروز 11,568
بازدید این ماه 652,639
بازدید کننده ماه قبل 276,147
بازدید ماه قبل 351,652
بازدید کل 20,769,693

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مبارکه استان اصفهان خبر داد: برگزاری همایش تخصصی پژوهش با هدف آشنایی دانشجویان با مهارت آموزی در دانشگاه علمی کاربردی این شهرستان ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، اصغر ايرانپور رييس مركز مباركه در تشريح اين خبر گفت: همایش های تخصصی هفته پژوهش توسط توسط مجتمع آموزشی سبحان و با همکاری دانشگاه علمی کاربردی شهرستان  مبارکه برگزار گرديد.
وي بيان داشت: در هفته پژوهش و با هدف آشنایی بیشتر دانشجویان با مهارت آموزی در کنار تحصیل دروس دانشگاهی و همچنین آشنایی بیشتر آنان با حوزه های تخصصی مربوط به رشته های مشغول به تحصیل همایش های با موضوع فناوری اطلاعات و معماری در دانشگاه علمی کاربردی مرکز مبارکه با همکاری انجمن علمی گروه IT  و گروه معماری برگزار شد.
در ابتدای این برنامه دکتر خلیلی ریاست دانشگاه ضمن خیر مقدم به حاضرین در سخنانی به لزوم مهارت آموزی و تحصیل کاربردی اشاره داشت . ایشان ضمن معرفی پردرآمد ترین کسب و کار های جهان وظایفی را به دانشجویان در این خصوص یادآور شد.
در ادامه همایشي با موضوع کاربرد نرم افزار در طراحی دکوراسیون با تدریس مهندس هومن اعتمادی آرشیتکت و مدرس نرم افزارهای معماری مجتمع آموزشی سبحان  و مدرس دوره های نقشه کشی صنعتی شرکت گاز پارس جنوبی برگزار شد.
ایشان  با توجه به فضای رقابتی کسب و کار در بازار امروز جامعه ی ایران ، آموزه های عملی و کاربردی در کنار تحصیلات دانشگاهی را راه مناسبی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان آماده ورود به بازار کار عنوان کرد  و در همین خصوص تاکید داشت که بدین منظور موسسات و دانشکده های کوچک می توانند موازی با دانشگاه های سراسر کشور با استفاده از آموزش های کوتاه مدت عملی و کاربردی که امروزه در همه جای دنیا رایج می باشد ، گامی بزرگ در رشد و تربیت نیروی جوان کارآزموده و با تجربه،  جهت ورود به بازار کار برداشته تا شاهد سیل عظیمی از جوانان جویای کار که به دلیل عدم داشتن توانایی های تجربی و کاربردی ، موفق به داشتن شغلی مناسب با تحصیلات خود نشده اند  نباشیم .
از ديگر برنامه هاي اين همايش مي توان به موضوع کسب درآمد از طریق برنامه نویس اندروید اشاره كرد.
   1396/9/29 08:12    تعداد بازدید :  9375

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9375
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )