مسابقات آزاد مهارت 1396
هجدهمین مسابقات ملی مهارت
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
دفترچه راهنمای ثبت نام ...
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • آموزش مهارت هاي فني و حرفه اي تا چه حد براي اشتغالزايي جوانان مؤثر مي باشد؟
    • خيلي زياد
    • زياد
    • متوسط
    • كم


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 13
بازدید امروز 1,332
بازدید دیروز 6,284
بازدید این ماه 206,350
بازدید کننده ماه قبل 180,206
بازدید ماه قبل 238,777
بازدید کل 558,028

با ابلاغ بخشنامه تفویض بخشی از اختیارات به مدیران کل استان ها؛ تمرکز زدائی و شفاف سازی در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور صورت می گیرد ...

با ابلاغ بخشنامه شماره 14 اداري از سوي معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، مسؤولیت انجام بخشی از وظایف مربوط به نیروی انسانی به ادارات كل استان ها و مركز تربيت مربي تفويض شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، با توجه به منويات مقام معظم رهبري (مد ظله العالي) در سالي كه به نام اقتصاد مقاومتي و توليد و اشتغال نامگذاري شده است و همچنين در راستاي سياست هاي دولت تدبير و اميد، بر اساس اين بخش نامه مسئولیت انجام بخشی از وظایف مربوط به نیروی انسانی اداره کل منابع انسانی و پشتيباني درخصوص تهیه و صدور احکام کارکنان و سایر موارد به  ادارات كل آموزش فني و حرفه اي استان ها و مركز تربيت مربي واگذار مي شود.
بنا بر گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، شفاف سازي، افزايش بهره­وري و تمركز زدائي و اعطاي اختيارات لازم به مديران كل استان ها براي اداره واحدهاي تحت سرپرستي خود از طریق تفویض اختیار و همچنين تسریع در انجام امور از جمله اهداف ابلاغ اين بخشنامه است.
بخشي از موارد تفويض شده به شرح بخشنامه مذكور شامل: موارد مربوط به صدور احكام كارگزيني، ارتقاي طبقه، ارتقاي رتبه شغلي، انتصابات، انتقال مأموريت و تعيين محل خدمت، موارد مربوط به آراي محاكم قضائي؛ آراي قطعي هيأت هاي رسيدگي به تخلفات اداري وآراي گزينش، اخذ تائيديه هاي پرسنلي مي شود.
از ديگر موارد تفويض شده به ادارات كل و مركز تربيت مربي مي توان به مشمولين وظيفه، تمديد قرارداد كارمندان غير رسمي(پيماني، قراردادي و كارگري)،ارزيابي عملكرد كارمندان( رسمي، پيماني و قراردادي)، احتساب سوابق  تجربي و  اعضاي كميته سرمايه انساني استان اشاره كرد.
شايان ذكر است، مفاد اين بخشنامه جايگزين بخشنامه هاي قبلي و تمامي مكاتبات مرتبط با اين موضوع مي شود. 
 
مشاهده متن كامل بخشنامه شماره 14 اداري 
   1396/10/13 07:42    تعداد بازدید :  180

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 180
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )