میز خدمت الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 25
بازدید امروز 5,212
بازدید دیروز 15,766
بازدید این ماه 251,382
بازدید کننده ماه قبل 425,574
بازدید ماه قبل 491,851
بازدید کل 21,949,006

مهارت آموخته برتر مرکز فناوری های راهبردی و نوین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان مطرح کرد؛ کسب مهارت و ایجاد انگیزه، زندگیم را متحول کرد...

کارآموز مرکز فناوری های راهبردی و نوین آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان موفقیت خارق العاده ای را با شرکت در دوره تعمیر پکیج به دست آورده و علاوه بر این که تغییر و تحول مادی و معنوی در زندگیش ایجاد کرده است، در اولین جشنواره ملی فراتر از مهارت هم به عنوان مهارت آموخته برتر انتخاب شده است.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان،عليرضا داودي نيا در گفتگو با خبرنگار خبرگزاري علم و فناوري اصفهان
 اظهار داشت: کارآموز مرکز فناوری های راهبردی و نوین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان بوده است و موفقیت خارق العاده ای را با شرکت در دوره تعمیر پکیج به دست آورده و علاوه بر این که تغییر و تحول مادی و معنوی در زندگیش ایجاد کرده است، در اولین جشنواره ملی فراتر از مهارت هم به عنوان مهارت آموخته برتر انتخاب شده است.

جانباز موج انفجاری :

داودي نيا بیان داشت: جانباز موج انفجاری هستم که روزانه 30 میلی مورفین مصرف می کردم و دائما خواب بودم، اواسط سال 1395 بود که کانون بازنشستگان نیروهای مسلح پیامکی برایم ارسال کرده بود مبنی بر برگزاری دوره تعمیر پکیج توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان و با توکل بر خدا در این دوره شرکت کردم.

شرکت در دوره مهارت آموزی، موفقیت و ایجاد انگیزه:

وی افزود: دوره تعمیر پکیج از مهرماه سال 1395 شروع شد و تا اسفند ماه ادامه داشت، و بواسطه تلاش مربی این دوره (امیر حسین قاضی نور) که استادی برجسته  است و از نظر روانشناسی هم باعث قوث قلبم شد توانستم در اواسط دوره به قدری ماهر شوم که اقدام به چاپ کارت برای ارائه خدمت در زمینه تعمیر پکیج کردم.

داودنیا ادامه داد: تعداد 22 نفر کارآموز در این دوره شرکت کرده بودند، اما من استعداد و علاقمندی خاصی به یادگیری این مهارت داشتم، اردیبهشت ماه 1396 مدرک مهارت را از فنی و حرفه ای اخذ کردم و بطور جدی وارد فعالیت در این زمینه شدم و مهمتر از همه کسب این مهارت آنقدر برایم انگیزه ایجاد کرد که بعد از سالها دیگر مورفین هم مصرف نمی کنم.

این مهارت آموز جانباز خاطر نشان کرد: در تمام عملیات های جنوب شرکت کرده و مجموعا 38 ماه و یازده روز سابقه جبهه دارد و دی ماه 65 جانباز شده است.

دریافت ۷ کد خدمات پس از فروش از شرکتهای معتبر در کمتر از یکسال:

این کارآموز مستعد و پرتلاش مرکز فناوری های راهبردی و نوین آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان تصریح کرد: از اردیبهشت ماه امسال تا به حال موفق به دریافت 7 کد خدمات پس از فروش پکیج برای شرکتهای معتبری مانند شرکت جنرال، والترو ایتالیا، آماتیس، وبستین، روکا، آلتای و کیتورامی کره جنوبی شده است و شرکتهای لورچ، تاچی و پکیج 2000 هم درخواست خدمات پس از فروش را به وی داده اند.

شرکت در نخستين جشنواره ملي فراتر از مهارت:

وی یادآور شد: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در راستاي توسعه و ترويج فرهنگ مهارت‌آموزی، كار و كارآفريني، امسال اقدام به برگزاری نخستين جشنواره ملي فراتر از مهارت (داستان‌های موفقيت) کرد .

داودنیا تصریح کرد: این سازمان طي فراخواني اعلام داشت افرادي كه با برخورداري از آموزش‌های فني و حرفه‌ای موفقيت و پيشرفتی در زندگي شخصي و يا كارآفريني به دست آورده اند، در قالب «داستان موفقيت»، آثار خود را به دبيرخانه جشنواره ارسال کنند، که با اطلاع از این فراخوان در این جشنواره شرکت کرده و بعنوان 16 نفر برگزیده جهت ارائه تجربیات خود در این جشنواره حضور یافته و در ارزیابی که كميته داوران انجام داده است بعنوان مهارت آموخته برتر انتخاب شده است.

وی تاکید کرد: كميته داوران ده نفر اول را بعنوان مهارت آموخته اول معرفی کرده است که در بین این ده نفر هم اول بوده است و موفق به گرفتن تندیس، لوح سپاس و جایزه نقدی شده است.

مهارت آموز کارآفرین شد:

داودنیا با اشاره به یک جمله از متن لوح سپاسی كه از طرف سليمان پاك سرشت معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي و رئيس سازمان آموزش كشور دریافت کرده بود مبنی بر این افراد موفق سرمايه هاي گرانقدري هستند كه ثمره همت بلند و تلاش هاي بي وقفه ايشان منجر به بهبود معيشت و ارتقاي رفاه و آسايش ديگر هم نوعان شان نيز مي شود، خاطرنشان کرد: حقیقتا دستیابی به این مهارت از نظر مادی و هم از نظر معنوی تاثیر عمیقی در زندگیش ایجاد کرده و در کارگاهی که راه اندازی کرده علاوه بر اینکه خودش در آن فعالیت دارد برای شش نفر دیگر هم کارآفرینی ایجاد کرده است، همچنین از طریق کانالها و گروههای تلگرامی به افراد فعال در زمینه تعمیر پکیج ها راهنمایی و کمک می کند.

این مهارت آموخته برتر نخستین جشنواره ملی فراتر از مهارت موفقیت خود را مدیون سازمان آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان و مربی توانمند آن دانست و تاکید کرد: این سازمان رسالت بزرگ مهارت آموزي و توانمندسازي منابع انساني در مسير توسعه اشتغال مولد و پايدار را بنحو احسن انجام می دهد و بی شک مهارت آموختگان توانمند پشتوانه اي ارزشمند در تحقق اين رسالت خطير خواهند بود.

کسب مهارت در همه سنی ممکن است:

داودنیا در پایان با تصریح این که بعد از سن 57 سالگی با کسب مهارت تغییر و تحول بزرگی در زندگیش ایجاد شده است، گفت: به همه افراد در هر سنی که باشند توصیه می کنم حتما در دوره های مهارت آموزی شرکت کنند، بدون شک یکی از علل اصلی بیکاری و مشکلات اقتصادی در جامعه امروز ایران عدم توجه ما به کسب مهارت بوده است.

   1396/10/17 13:46    تعداد بازدید :  8477

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 8477
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )