بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 19,764
بازدید دیروز 30,421
بازدید این ماه 1,778,465
بازدید کننده ماه قبل 1,433,798
بازدید ماه قبل 1,504,069
بازدید کل 16,921,866

در گردهمایی مدیران ستادی و استانی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور مطرح شد: توسعه فرهنگی و نسلی در گروی توسعه آموزش های مهارتی است ..

معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور گفت: رفع نگراني نسلي و فقر مهارتي، مسؤوليت اصلي سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور است.
به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور، دكتر سليمان پاك سرشت در گردهمايي مديران ستادي و استاني اين سازمان، امروز پنجم بهمن ماه گفت: توسعه مهارت آموزي در اصل توسعه توانمندي تمدني و نسلي است كه اگر توسعه منابع انساني به عنصر مهارت صورت نگيرد با تأخر فرهنگي مواجه مي شويم. 
رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با تأكيد بر اهميت نگرش ها و ارزش هاي سازماني گفت: پايبندي به اين ارزش ها باعث مي شود كه منطبق با محيط عمل كرده و جايگاه سازماني ما به درستي تعريف شود.
وي در ادامه تأكيد كرد: ما در سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور تنها متولي اصلي مهارت آموزي هستيم و مهارت ها در توسعه فرهنگي بسيار ارزشمند هستند.
معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي گفت: رفع نگراني نسلي و فقر مهارتي مسؤوليت اصلي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور است و گفتمان مهارت آموزي بايد به گفتمان اصلي ما تبديل شود.
وي با تأكيد بر اين كه جامعه نيازمند گفتمان مهارتي است، افزود: تك تك افراد در ايجاد اين تحول مؤثر هستند و به ويژه ما در سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور نقش مهمي را در توسعه فرهنگ مهارت آموزي برعهده داريم.
رييس اين سازمان افزود: اميدواريم كه برگزاري اين نشست ها منجر به كسب توفيقات در مسير آينده سازمان شود و به ذهنيات و رويكرد مشتركي دست يابيم.
دكتر پاك سرشت با اشاره به رسالت مهارت آموزي اين سازمان گفت: بايد توجه كنيم در حوزه هاي مختلف از جمله انتصابات، تصميم گيري ها و حل مسأله هاي پيش رو تا چه حد به مهارت ها و صلاحيت هاي لازم و اخلاق حرفه اي مجهز و پايبند هستيم.
رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور اظهار داشت: در مقطع زماني كنوني جامعه بيش از هميشه به خدمات و برنامه هاي تحولي و جديد نيازمند است.
دكتر پاك سرشت افزود: تغييرات و تحولات در صورتي كه انديشمندانه و هوشمندانه متناسب با نيازهاي محيط انجام شود، منجر به ارتقاي اثربخشي سازماني و بهبود محيط و جامعه مي شوند.
وي با تأكيد بر توسعه ارتباطات بين دستگاهي گفت: آموزش هاي مهارتي بايد در قالب آموزش هاي هدفمند، فعال و اثربخش ارائه شود.
رييس اين سازمان تصريح كرد: درآموزش هاي هدفمند، گروه هدف و نوع آموزش (آموزش هاي انعطاف پذير) مشخص مي شوند.
دكتر پاك سرشت افزود: آموزش هاي مهارتي، آموزش هایي فعال هستند كه بايد در بهره وري فردي و اجتماعي افراد مؤثر واقع شوند و ارائه آموزش هاي فعال مستلزم يك واكنش و اراده فعال است.
وي در ادامه با تأكيد بر نقش مؤثر منابع انساني سازمان در تحقق اهداف سازماني و سلامت جامعه گفت: انتظار مي رود كه همكاري مديران و كاركنان در ستاد و استان ها با حفظ شأن وكرامت انساني و ارتقاي رضايتمندي سرمايه هاي انساني صورت پذيرد. 
رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در خاتمه تأكيد كرد: تمام تلاشمان را خواهيم كرد تا با بهره گيري از ايده ها و نظرات همكاران ستادي و استاني در قالب سازماني منسجم و يكپارچه و با انگيزه و علاقه و فعالانه در مسير تحقق وظايفمان گام برداريم.
به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور، اين گردهمايي با موضوع؛ تبيين افق پيش رو؛ بازنگري در سياست ها و روش ها امروز؛ پنجم بهمن ماه در ستاد اين سازمان در حال برگزاري است.
   1396/11/7 09:33    تعداد بازدید :  8888

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 8888
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )