ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 11
بازدید امروز 25,213
بازدید دیروز 32,015
بازدید این ماه 991,902
بازدید کننده ماه قبل 725,701
بازدید ماه قبل 808,655
بازدید کل 28,690,900

بیش از یکهزار و 900 حادثه در محیط کار اصفهان رخ داده است قائم مقام وزیر و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان گفت: در سال گذشته یکهزار و 910 حادثه در محیط های کاری این استان رخ داده است ...

 ˈغلامعلی قادریˈ در مراسم رونمایی از گواهینامه تائید صلاحیت ایمنی پیمانکاران اظهار کرد: از این تعداد 199 مورد منجر به قطع عضو، 88 مورد منجر به فوت و یکهزار و 633 مورد از کارافتادگی بوده است.
وی تاکید کرد: اصلی ترین و مهم ترین بخش کار، نیروی انسانی است که اگر به حوادث کار توجه نشود به معنای هدررفت منابع است.
وی اضافه کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان تنها 68 بازرس کار در اختیار دارد که این تعداد برای حجم بالای واحدها و کارگاه های استان بسیار اندک است.
وی با اشاره به اینکه در این مراسم به 24 پیمانکار گواهینامه تائید صلاحیت ایمنی کار اهدا می شود گفت: پرونده 30 پیمانکار دیگر نیز در دست بررسی است.
قادری با تاکید بر آموزش در زمینه ایمنی گفت: این موضوع نیاز به همکاری دستگاه های اجرایی دارد و باید مجموعه ای با عنوان تحقیقات ایمنی کار در استان راه اندازی شود.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان نیز در این مراسم اظهار کرد: دراصفهان با واقع شدن در مرکز شور با داشتن بیش از هشت هزار واحد صنعتی این حق وجود دارد که پیش از ایجاد هر صنعتی مطالعات ایمنی آن انجام شود.
ˈمنصور شیشه فروش افزود: بسیاری از صنایعی که در استان اصفهان ایجاد شده بدون جانمایی صورت گرفته و در آن زمان مطالعات ایمنی رعایت نشده در صورتیکه اگر این مطالعات انجام می شد این واحدها نباید در محل های کنونی ایجاد می شدند.
وی تاکید کرد: مدیریت بحران استان سیاست های تشویقی در حفظ ایمنی کار ایجاد کرده تا فرهنگ ایمنی در جامعه ایجاد شود و هرکاری مبتنی بر استانداردها باشد.
   1392/8/14 08:40    تعداد بازدید :  2813

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2813
5.2/10 (تعداد آرا 18 نفر )