تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 41,301
بازدید دیروز 80,723
بازدید این ماه 967,910
بازدید کننده ماه قبل 760,686
بازدید ماه قبل 823,991
بازدید کل 28,415,897

با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان صورت پذیرفت: افتتاح دبیرخانه اولین کنفرانس ملی رویکردهای نوین مهندسی برق، کامپیوتر و فناوری ارتباطات ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، با حضور ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان، فريده روشن رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورا شهر اصفهان، حسين مصلي نژاد رييس اداره مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي، محمد اخلاق پور مؤسس، مدير و مربي آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي علم و فناوري، مديريت مركز برق منطقه اصفهان، جمعي از اعضاي هيأت علمي و مديران گروه دانشگاههاي آزاد استان اصفهان، دبيرخانه اولين كنفرانس ملي رويكردهاي مهندسي برق، كامپيوتر و فناوري ارتباطات افتتاح شد.
ابوطالب جلالي در اين مراسم ضمن قدرداني از مساعدت اعضاء اين دبيرخانه در خصوص نگاه ويژه به مهارت، ارائه برنامه هاي عملياتي، نگاه قابل توجه دولت به بحث مهارت آموزي و اشاعه آن مباحثي را مطرح نمود.
وي افزود: يكي از چالش هاي جدي كشور ما اشتغال جوانان است و اين كنفرانس بايستي پيوست مهارتي را همراه با دانش نظري در صدر تكاليفش قرار دهد.
در ادامه رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورا شهر اصفهان بيان داشت: اين كنفرانس ايجاد رخدادهاي ملي در شهر است كه علم و مهارت را در كنار هم قرار داده و منجر به ايجاد اشتغال پايدار و رفع معضل بيكار در جامعه مي گردد.
روشن بيان داشت: برگزاري اين گونه كنفرانس ها كمك شاياني به توسعه و رفع مشكلات شهري نموده و باعث ايجاد شهر هوشمند مي شود.
در ادامه پيشنهاداتي در خصوص سرمايه گذاري در كارگاههاي جوار كنفرانس و دعوت از صاحب نظران مراكز و بخش خصوصي با توجه به رويكردهاي متفاوت ارائه گرديد.
گفتني است اين كنفرانس با هدف انسجام ميان پژوهشگران برگزار گرديد و محققين و پژوهشگران مي توانند جهت ارائه مقاله و شركت در كارگاههاي آموزشي به سايت ectconf.ir مراجعه نمايند.
در پايان حكم انتصاب اعضاي اين كنفرانس توسط ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان  به عنوان رييس كنفرانس ملي رويكردهاي نوين امضاء گرديد.


   1397/3/3 12:49    تعداد بازدید :  9636

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9636
5.9/10 (تعداد آرا 11 نفر )