مسابقات آزاد مهارت 1396
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • آموزش مهارت هاي فني و حرفه اي تا چه حد براي اشتغالزايي جوانان مؤثر مي باشد؟
    • خيلي زياد
    • زياد
    • متوسط
    • كم


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 2,327
بازدید دیروز 4,021
بازدید این ماه 257,787
بازدید کننده ماه قبل 152,292
بازدید ماه قبل 208,533
بازدید کل 1,018,758

پروژه توانمندسازی و ارائه کمک های بلاعوض دولت ژاپن به سازمان آموزش های فنی و حرفه ای کشور قرارداد دو پروژه تجهیز مراکز آموزش فنی و حرفه ای( GGP) امضا شد ...

قرارداد همکاری مشترک بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و دولت ژاپن درباره اعطای کمک بلاعوض به ایران به منظور تجهیز کارگاه های آموزشی فنی و حرفه ای منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نقل از خبرگزاری ایرنا، در نشستی که در سازمان آموزش فنی و حرفه ای برگزار شد، قرارداد دو پروژه تجهیز مراکز آموزش فنی و حرفه ای(GGP) استان های هرمزگان و خراسان جنوبی با سفارت ژاپن در ایران با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و سفیر ژاپن امضا شد.
طبق قرارداد مذکور تجهیز مراکز آموزش فنی و حرفه ای برای افراد نیازمند در دو استان هرمزگان و خراسان جنوبی در سال مالی جاری ژاپن مورد موافقت قرار گرفته است.
براساس این قرارداد مبلغ 71 هزار و 488یورو اعتبار برای تجهیز کارگاه های آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان و مبلغ 67 هزار و 65 یورو اعتبار برای تجهیز کارگاه های آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی تخصیص یافت.
تجهیز کارگاه های لوازم خانگی، کامپیوتر و خیاطی در استان خراسان جنوبی و کارگاه های برق ساختمان، برق صنعتی و جوشکاری در استان هرمزگان از جمله مفاد قرارداد مذکور است.

   1396/12/8 09:05    تعداد بازدید :  64

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 64
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )