مسابقات آزاد مهارت 1396
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • آموزش مهارت هاي فني و حرفه اي تا چه حد براي اشتغالزايي جوانان مؤثر مي باشد؟
    • خيلي زياد
    • زياد
    • متوسط
    • كم


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 2,307
بازدید دیروز 4,021
بازدید این ماه 257,767
بازدید کننده ماه قبل 152,292
بازدید ماه قبل 208,533
بازدید کل 1,018,738

سرپرست روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: روابط عمومی نقطه اساسی تغییر نگرش جامعه به امر مهارت آموزی است ...

سرپرست حوزه روابط عمومی در همايش روابط عمومي هاي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور بر نقش روابط عمومي بر تغيير نگرش خانواده ها در امر مهارت آموزي و كمرنگ شدن فرهنگ پشت ميز نشيني تأكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، عزت اله پوریان با اشاره به رويكرد جديد سازمان در ارائه آموزش هاي مهارتي، فضاي مبتني بر خلاقيت روابط عمومي ها را در پيشبرد اين رويكرد بسيار مهم برشمرد.
وي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور را به عنوان مجموعه اي تأثيرگذار و بسيار مهم در امر مرتفع كردن معضل اشتغال جوانان خواند و افزود: ضروري است مهارت آموزي به گفتمان اصلي براي كمرنگ شدن فرهنگ پشت ميزنشيني و همچنين يكي از كليدهاي اصلي بازشدن كليد مشكل اشتغال تبديل شود.
سرپرست حوزه روابط عمومی با اشاره به سابقه ي60 ساله سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، اظهار داشت: روابط عمومي ها قادرند با گفتمان همه روزه مهارت آموزي با مسؤلين استاني و محلي، جامعه دانشگاهي، اصناف، آموزش و پرورش ضمن توسعه فرهنگ مهارت آموزي، مشكلات پيش روي اين امر را منتقل نمايند.
وي با بيان اين كه روابط عمومي ها بايد در تعامل با رسانه ها شفاف عمل كنند، گفت: وظيفه اخلاقي و قانوني روابط عمومي ها شفاف و متعهدانه عمل كردن هم براي سازمان و هم جامعه و همچنين پاسخگويي به ابهامات خبرنگاران و اصحاب رسانه مي باشد.
پوريان با تأكيد بر تغيير عملكرد روابط عمومي از فرد محوري به سمت فرآيند محوري، تصريح كرد: مسأله اشتغال، مسأله مهم تمام خانواده ها است و بهترين راه براي تغيير نگرش جامعه نسبت به فرهنگ مهارت آموزي انتشار دستاوردهاي مهارت آموزي از جمله اشتغال مهارت آموختگان به جامعه است. 
وي با تأكيد بر نقش روابط عمومي ها در گسترش فرهنگي مهارت آموزي، گفت: گسترش موضوع مهارت آموزي در كشور از برنامه هاي اصلي رياست محترم سازمان است و تحقق اين امر از مسير روابط عمومي مي گذرد و  روابط عمومي بايد از اين فرصت نهايت بهره برداري را براي ايفاي نقش داشته باشد.
سرپرست حوزه روابط عمومی افزود: ما به عنوان متوليان روابط عمومي بايد به اين نكته ايمان داشته باشيم كه سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور نقش بسيار مهمي در حل مشكل اشتغال جوانان بر عهده دارد.
پوريان در خاتمه گفت: حل معضل بيكاري در كشور مسأله نظام و همه جريانات سياسي است و روابط عمومي هاي سازمان بايد از ظرفيت همه جريان ها بهره مند شوند.
تلاش براي تغيير نگرش نخبگان به حوزه مهارت آموزي، گسترش ارتباط با رسانه ها، پوشش اخبار موفقيت هاي سازمان به صورت گسترده، تغيير قالب و شيوه گزارش دهي از ديگر نكاتي بود كه در اين جلسه مورد بحث قرار گرفت.
   1396/12/10 08:28    تعداد بازدید :  53

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 53
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )