ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 18,676
بازدید دیروز 25,310
بازدید این ماه 979,586
بازدید کننده ماه قبل 728,408
بازدید ماه قبل 812,956
بازدید کل 28,739,045

در جلسه کمیته مهارت شهرستان سمیرم مصوب شد: حمایت از کارآفرینان در امر مهارت آموزی و ایجاد مشاغل خرد ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، دومین جلسه کمیته مهارت شهرستان با حضور ابوطالب جلالي مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان، فرماندار شهرستان سمیرم و اعضاء کمیته  سمیرم در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار گرديد.
در ابتدا محسن دشتي سرپرست مرکز آموزش فني و حرفه اي سمیرم گزارشي از عملکرد مرکز در حوزه های مختلف آموزشی و اداری ارائه داد.
در ادامه حاضرين در خصوص بررسی چالشهای موجود در مهارت آموزی بخش روستایی و عشایری، مهارت آموزی در محیط واقعی کار، موازی کاری دستگاههای مختلف در برگزاری دوره های مهارت آموزی و همچنين برگزاری دوره های آموزشی بنا به نیاز منطقه مباحثی را مطرح نمودند.
ابوطالب جلالی ضمن پاسخگويي به سوالات حاضرين به بیان رسالت ها و اهداف سازمان و پیگیری مجدانه  اداره کل جهت بهبود کیفیت آموزشی و نیز همکاری سایر دستگاههای در بحث مهارت آموزی در محیط واقعی کار پرداخت.
لازم به ذكر است از مصوبات جلسه مي توان به بررسي نیازهای آموزشی باتوجه به رسته های کسب و کار بومی و منطقه ای شهرستان، امکان سنجی برگزاری دوره های بازاریابی و کارآفرینی، بررسی مشکلات مهارت آموزی در محیط واقعی کار از لحاظ قانون کار با تشکیل جلسه مجزا با اداره کار، اداره تامین اجتماعی و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان، الزام دستگاههای صادر کننده مجوزهای کسب و کار به دارا بودن گواهی نامه های مهارت متقاضیان، حمایت از کارآفرینان در امر مهارت آموزي و ايجاد مشاغل خرد و .. اشاره نمود.
   1397/4/4 10:19    تعداد بازدید :  5439

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 5439
6.5/10 (تعداد آرا 13 نفر )