بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه ثبت تقاضاهای آموزش
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
آدرس مراکز استانها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 5
بازدید امروز 3,473
بازدید دیروز 50,539
بازدید این ماه 1,278,167
بازدید کننده ماه قبل 1,315,338
بازدید ماه قبل 1,390,760
بازدید کل 19,473,727

در جلسه کمیته مهارت شهرستان سمیرم مصوب شد: حمایت از کارآفرینان در امر مهارت آموزی و ایجاد مشاغل خرد ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، دومین جلسه کمیته مهارت شهرستان با حضور ابوطالب جلالي مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان، فرماندار شهرستان سمیرم و اعضاء کمیته  سمیرم در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار گرديد.
در ابتدا محسن دشتي سرپرست مرکز آموزش فني و حرفه اي سمیرم گزارشي از عملکرد مرکز در حوزه های مختلف آموزشی و اداری ارائه داد.
در ادامه حاضرين در خصوص بررسی چالشهای موجود در مهارت آموزی بخش روستایی و عشایری، مهارت آموزی در محیط واقعی کار، موازی کاری دستگاههای مختلف در برگزاری دوره های مهارت آموزی و همچنين برگزاری دوره های آموزشی بنا به نیاز منطقه مباحثی را مطرح نمودند.
ابوطالب جلالی ضمن پاسخگويي به سوالات حاضرين به بیان رسالت ها و اهداف سازمان و پیگیری مجدانه  اداره کل جهت بهبود کیفیت آموزشی و نیز همکاری سایر دستگاههای در بحث مهارت آموزی در محیط واقعی کار پرداخت.
لازم به ذكر است از مصوبات جلسه مي توان به بررسي نیازهای آموزشی باتوجه به رسته های کسب و کار بومی و منطقه ای شهرستان، امکان سنجی برگزاری دوره های بازاریابی و کارآفرینی، بررسی مشکلات مهارت آموزی در محیط واقعی کار از لحاظ قانون کار با تشکیل جلسه مجزا با اداره کار، اداره تامین اجتماعی و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان، الزام دستگاههای صادر کننده مجوزهای کسب و کار به دارا بودن گواهی نامه های مهارت متقاضیان، حمایت از کارآفرینان در امر مهارت آموزي و ايجاد مشاغل خرد و .. اشاره نمود.
   1397/4/4 10:19    تعداد بازدید :  4970

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 4970
10/10 (تعداد آرا 3 نفر )