بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه ثبت تقاضاهای آموزش
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
آدرس مراکز استانها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 21
بازدید امروز 291
بازدید دیروز 39,169
بازدید این ماه 1,352,464
بازدید کننده ماه قبل 1,228,302
بازدید ماه قبل 1,303,975
بازدید کل 19,361,133

برگزاری مراسم تودیع و معارفه رؤسای قدیم و جدید مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی وحرفه ای ....


به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی وحرفه ای، روز سه شنبه مورخ پنجم تیرماه سال جاری مراسم تودیع و معارفه رؤسای قدیم و جدید مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی وحرفه ای در سالن بصیرت مرکز برگزار شد.
بنابراین گزارش ،درابتدای این مراسم که با حضور نادر فخری معاون توسعه مديريت و منابع سازمان ،رضا باجولوند معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت، علیرضا حاتم زاده معاون آموزش ،آرش اخوان مدیر امور مسابقات ملی و بین المللی مهارت ،سعید امانی مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی ،غیاثی تبار مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان البرز و همچنین معاونین و سرپرست حراست و مسئولین ادارات و دپارتمان های مرکزبرگزارشد.
رضا باجولوند معاون پژوهش ، برنامه ریزی و سنجش مهارت ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی بیان داشت :طی بازدیدی که ریاست سازمان در هفته پیش از مرکز تربیت مربی داشتند و مطالبی که همکاران مرکز در آن دیدار مطرح نمودند ،مسیر راه تقریبا مشخص و انتظارات سازمان از مرکز تربیت مربی بیان شد و همچنین انتظارات همکاران مرکز تربیت مربی و مربیان استانی نیزمطرح گردید .
ایشان همچنین افزود : نگاه ریاست سازمان به این مرکز یک نگاه ویژه ای است به صورتیکه ایشان در انتخاب مدیران این مرکز از افرادی که دارای سوابق درخشان مدیریتی و اجرایی در استان ها بوده اند استفاده نموده اند تا آموزش هایی که در مرکز تربیت مربی ارائه می شود با آموزش هایی که در استان ها براساس استاندارد های شغلی و شایستگی داده می شود همگام شود .
معاون پژوهش ،برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان همچنین گفت : معارفه آقای جلالی انتخاب سازمانی و گزینه بسیارخوب برای این مرکز می باشد ، تا انشا ا... ایشان با همراهی و همدلی مجموعه ستاد سازمان و همکاران مجموعه مرکز تربیت مربی جایگاه این مرکز را به جایگاه رفیع تر از قبل برساند .
رضا باجولوند همچنین با تقدیر و تشکر از حسن عزیزی رئیس سابق مرکز تربیت مربی از خدمات و اقدامات ارزنده ایشان در طول تصدی مسئولیت خود در این مرکز تقدیر و تشکر بعمل آورده و برای ایشان آرزوی موفقیت نمودند .
در ادامه این مراسم نادر فخری معاون توسعه مديريت و منابع سازمان و علیرضا حاتم زاده  معاون آموزش نیز با بیان نقطه نظرات خود در خصوص نقش و جایگاه مرکز تربیت مربی پرداختند و از زحمات رئیس سابق تقدیر و تشکر بعمل آورده و آرزوی موفقیت برای رئیس جدید مرکز نمودند .
در ادامه حسن عزیزی رئیس سابق مرکز ضمن سپاسگذاری از برگزاری این مراسم به تشریح اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در طول مدت تصدی مسئولیت خود پرداخت و از مسئولین سازمان و همچنین همکاران مرکز تشکر و قدردانی نمود .
در ادامه مراسم ابوطالب جلالی رئیس جدید مرکز تربیت مربی ضمن خوش آمدگویی و خیر مقدم به معاونین ، مسئولین و مدیران سازمان و همکاران مرکز تربیت مربی و تشکر از حسن نظر و اعتماد ریاست سازمان به انتخاب ایشان در این سمت بیان داشت : در راستای مأموریتی که به عهده این مرکز می باشد و همگی شما بزرگواران به آن واقف هستید و انتظارات ستاد از این مجموعه ، به نظر بنده یکسری اقدامات جدیدتری باید صورت بپذیرد ، ما باید به این مرکز نگاه ویژه ای داشته باشیم چون این مرکز یک مرکز در جایگاه ملی و فرا ملی است و باید فعالیت های خاص و متفاوتی در فضای علمی و مطالعاتی بوجود آوریم تا اثر این مجموعه در تمامی استان ها مشاهده شود .
ایشان در خاتمه افزود : از آقای حسن عزیزی به خاطر زحماتی که در طول مدت مدیریتی که در مرکز تربیت مربی داشتند تقدیر و تشکر نمودند .
گفتنی است در این مراسم ضمن اهداء لوح سپاس به آقای حسن عزیزی ، حکم مسئولیت جدید آقای ابوطالب جلالی از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای توسط معاونین ابلاغ گردید .


   1397/4/6 12:43    تعداد بازدید :  4304

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 4304
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )