مسابقات آزاد مهارت
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به كدام گزينه رأي مي دهيد؟
    • مهارت آموزي = افزايش كيفيت محصولات
    • تربيت نيروي ماهر= جلوگيري از واردات
    • حمايت از توليد ملي = رونق مهارت آموزي
    • تغيير در نگرش،‌ افكار و ديدگاهها = توليد و اشتغال


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 1,562
بازدید دیروز 10,436
بازدید این ماه 238,106
بازدید کننده ماه قبل 216,288
بازدید ماه قبل 262,918
بازدید کل 1,290,960

در راستای تسهیل فرآیند اشتغال جوانان با بهره گیری از حداکثر ظرفیت ها، رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید رجایی اصفهان با حضور در کارگاههای مهارتی از خدمات ارزشمند مربیان مرکز قدردانی کرد ...

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، در راستاي تحقق اهداف سازمان احمدرضا منتظري رييس مركز شهيد رجايي ضمن تبريك فرارسيدن سال نو با حضور در كارگاههاي مهارتي از عملكرد مثبت و خدمات ارزشمند مربيان با حضور كارآموزان كارگاهها با اهداء لوح سپاس قدرداني كرد.
در قسمتي از متن اين لوح خطاب به كاركنان و مربيان مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد رجايي آمده است: روحيه سپاس ايجاب مي كند تا از انسان هايي كه سرمايه عمر خويش را بيدريغ در راه تربيت نيروي انساني ماهر ،  ارتقاء بهره وري ، اشتغال مولد ، پايدار و رشد اقتصادي كشور بكار مي گيرند تجليل و تكريم به عمل آيد تا همت هاي بزرگ به جريده هستي پايدار بماند. بي ترديد سرآمدي و موفقيت آموزشي و اجرايي اين مركز در سال 96 حاصل اهتمام خالصانه و صادقانه جنابعالي در پرتو تعهد ، دانايي و تخصص بوده است . بدينوسيله از كوشش هاي بي دريغ جنابعالي تقدير و تشكر بعمل آورده و توفيق روز افزون شما را در تحقق اهداف سازمان و در همه مراحل زندگي از درگاه حق تعالي مسئلت مي نمايم.
گفتني است: مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد رجايي و با هدف تسهيل فرآيند اشتغال جوانان با بهره گيري از حداكثر ظرفيت و پتانسيل، ارائه آموزشهاي مهارتي بر اساس آينده پژوهي، شناسايي مشاغل پر رشد ، طراحي و استقرار الگوهاي آموزش مهارتي با رويكرد تقاضا محور و مبتني بر نياز بازار كار ، بستر سازي مشاركت بخش غير دولتي در فرآيند آموزشهاي مهارتي ، اجراء نظام صلاحيت حرفه اي در صنايع و صنوف ، مزيت هاي منطقه اي، تنوع بخشي به رشته هاي آموزشي، رصد شغلي مهارت آموختگان و مهارت آموزي در محيط كار واقعي با عملكرد آموزشي بخش دولتي بالغ بر 1 ميليون و 213 هزار و 325 نفر ساعت و8033 نفر دوره و در بخش غير دولتي 193 هزار و 782  نفر ساعت و 1972 نفر دوره در كليه بخش ها با ميانگين درصد تحقق تعهدات 130% نقش بسيار مؤثري در پاسخگويي به مطالبات مهارتي جوانان جوياي كار در سال 96 داشته است.

 
   1396/12/22 10:52    تعداد بازدید :  208

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 208
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )