مسابقات آزاد مهارت
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به كدام گزينه رأي مي دهيد؟
    • مهارت آموزي = افزايش كيفيت محصولات
    • تربيت نيروي ماهر= جلوگيري از واردات
    • حمايت از توليد ملي = رونق مهارت آموزي
    • تغيير در نگرش،‌ افكار و ديدگاهها = توليد و اشتغال


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 6,922
بازدید دیروز 7,017
بازدید این ماه 237,901
بازدید کننده ماه قبل 213,419
بازدید ماه قبل 264,360
بازدید کل 1,271,714

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان با مسئولین، مربیان و کارکنان مراکز شهید رجایی و هتلداری و گردشگری در سال جدید دیدار و گفتگو کرد ...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان با مسئولين، مربيان و كاركنان مراكز شهيد رجايي و هتلداري و گردشگري در سال جديد ديدار و گفتگو كرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در اين نشست كه با حضور مسئولين، مربيان و كاركنان مراكز شهيد رجايي و هتلداري و گردشگري صورت پذيرفت ابوطالب جلالي مدير كل استان، ضمن تبريك سال جديد از زحمات سال گذشته همكاران به ويژه مربيان قدرداني كرد و خواستار توفيق و سربلندي خانواده اداره كل در سال جديد گرديد.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان، فعاليت ها و عملكرد اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان را در مقايسه با ساير استانها مثبت ارزيابي نمود و گفت:‌ اميدواريم در سال 1397 با صميميت، همدلي و تعامل همكاران در بخش دولتي و غيردولتي در سرنوشت جواناني كه به اين بنگاه آموزشي اعتماد كرده اند گام هاي مؤثري برداريم.
در ادامه احمدرضا منتظري رييس مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد رجايي اصفهان ضمن خير مقدم و تبريك سال نو گفت: خدا را سپاسگزاريم كه توفيق خدمت گذاري به مردم به ويژه جوانان جوياي بكار را در سال گذشته به ما عنايت نمود.
وي افزود: در سال 1396 با تدبير و نگرش ارزشمند مديريت اين بنگاه آموزشي و همكاري و تلاش صادقانه همكاران به ويژه مربيان توانستيم در جهت تحقق اهداف سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور گام مؤثري برداريم.
منتظري با اشاره به شعار سال 1397 كه از سوي مقام معظم رهبري سال  “حمايت از كالاي ايراني” نامگذاري شده افزود: با آموزش هاي نو و مورد نياز بازار كار بايستي در تربيت نيروي كارآمد و ماهر تلاش مضاعف داشته باشيم.
رييس مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد رجايي اصفهان با اشاره به نرخ بيكاري در استان و معضل كم آبي گفت: بايد با ارائه آموزش هاي مهارتي به روز اين تهديد را تبديل به فرصت كنيم.
   1397/1/15 13:36    تعداد بازدید :  170

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 170
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )