مسابقات آزاد مهارت
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به كدام گزينه رأي مي دهيد؟
    • مهارت آموزي = افزايش كيفيت محصولات
    • تربيت نيروي ماهر= جلوگيري از واردات
    • حمايت از توليد ملي = رونق مهارت آموزي
    • تغيير در نگرش،‌ افكار و ديدگاهها = توليد و اشتغال


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 6,934
بازدید دیروز 7,017
بازدید این ماه 237,913
بازدید کننده ماه قبل 213,419
بازدید ماه قبل 264,360
بازدید کل 1,271,726

درخشش تیم « Sadrarobot» از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد چیستا رباتیک صدرا از استان اصفهان در سیزدهمین مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران - تهران ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، تیم « Sadrarobot»  از آموزشگاه فني و حرفه اي چیستا رباتیک صدرا از استان اصفهان، در سيزدهمين مسابقات بين المللي ربوكاپ آزاد ايران كه از 16 لغايت 18 فروردين 1397 در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار گرديد در لیگ های ربات امدادگر پیشرفته، ربات حل ماز، ربات های امدادگر فضای مجازی و ربات های حضور فعال داشتند.
جعفري مؤسس و مدير آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي چيستا رباتيك در تشريح اين خبر گفت: تیم های ایرانی از سال ۱۳۸۲ از جمله فعال ترین تیم های ربوکاپ بوده و تعداد تیم های ایرانی سال به سال رو به افزایش بوده است. مسابقات ربوکاپ آزاد ایران محلی برای آماده سازی و تقویت تیم ها جهت شرکت در مسابقات جهانی می باشد. به علاوه اینکه تیم های نوپا این فرصت را پیدا می نمایند تا از تجربیات تیم های دیگر استفاده نمایند و بیشتر با این مسابقات آشنا شوند.
آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا از سال 1391 اقدام به آموزش تخصصی کارآموزان خود جهت حضور در این مسابقات نموده است. هر ساله کارآموزان این آموزشگاه در قالب تیم های SADRAROBOT موفق به کسب رتبه های برتر این مسابقات در بخش دانش آموزی شده اند. امسال نیز مطابق سال های قبل آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا موفق به شرکت در این مسابقات شدند و در لیگ های ربات امدادگر پیشرفته، ربات حل ماز، ربات های امدادگر فضای مجازی و ربات های فوتبالیست حضور داشتند.
ماحصل تلاش تیم های SADRAROBOT کسب مقام اول در لیگ امدادگر فضای مجازی (COSPACE ) و راهیابی به مسابقات جهانی ROBOCUP2018 ،کسب مقام اول در لیگ سوپر تیم ربات امدادگر پیشرفته، کسب مقام سوم در لیگ ربات امدادگر پیشرفته و کسب بهترین تیم فنی در لیگ ربات های فوتبالیست وزن آزاد شدند.
لازم به ذكر است: ربوکاپ يا جام جهانی ربات‌ها، يک پروژه بين‌المللی برای ارتقای هوش مصنوعی،رباتيک و ديگر زمينه‌های مرتبط است. فدراسيون جهانی ربوکاپ در تلاش است تا با طرح مسئله‌ای استاندارد که دامنه گستره آن تمامی فن آوری‌های موجود را به مشارکت و آزمون فرا می‌خواند به پرورش تحقيقات هوش مصنوعی و ربات‌های هوشمند بپردازد. هدف نهايی ربوکاپ تشکيل يک تيم کاملا هوشمند از ربات‌های انسان نما است که در سال ۲۰۵۰ برابر تيم قهرمان جام جهانی فوتبال به پيروزی دست يابد. برای اين که يک تيم از ربات‌ها در واقع بتوانند فوتبال بازی کنند فن آوری‌های گوناگونی بايد دخيل شوند، از جمله اصول طراحی عامل‌های خودکار، همکاری چند عامله ، استفاده از استراتژی، تحليل و استدلال زمان واقعی، و ترکيب حس‌گر‌ها. ربوکاپ محلی است برای آزمون يک تيم از ربات‌های هوشمند پرسرعت در محيطی پويا.


   1397/1/22 10:03    تعداد بازدید :  142

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 142
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )