میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 543
بازدید دیروز 17,445
بازدید این ماه 653,744
بازدید کننده ماه قبل 276,785
بازدید ماه قبل 348,066
بازدید کل 20,757,987

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان خبر داد: بالغ بر۴۳میلیارد تومان صرف استاندارد سازی فضاهای آموزشی و به روز رسانی تجهیزات کارگاهی شده است...

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در بازدید از سایت مسابقات ملی مهارت از صرف ۴۳میلیارد تومان هزینه در راستای استاندارد سازی فضاهای آموزشی و به روز رسانی تجهیزات کارگاهی در سال گذشته خبر داد .
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، نادر فخری معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور ضمن بازدید از سایت مسابقات گفت: هیچ دستگاه آموزشی تجهیزات فنی و حرفه ای را ندارد.
فخری افزود:مشکل به روز نبودن تجهیزات به دلیل کمبود اعتبارات مالی در سال های گذشته بوده است و با تلاش دکتر پاک سرشت ریاست سازمان در سال گذشته بالغ بر۴۳میلیارد تومان صرف استاندارد سازی و به روز رسانی فضاها و تجهیزات آموزشی شده است و برای تامین و به روز رسانی تجهیزات هجدهمین مسابقات ملی مهارت از ظرفیت صنایع کشور به عنوان حامیان مالی در برخی از رشته ها استفاده شد.
وی در این بازدید سطح مسابقات را بسیار فنی و کارشناسانه عنوان کرد و خواستار کیفی سازی هرچه بیشتر آموزش های مهارتی شد.
فخری اظهار داشت: امسال روند اجرای مسابقات از لحاظ کیفی در مقایسه با سال های گذشته تفاوت های چشمگیری دارد چرا که سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور تجهیزات مورد استفاده رقابت کنندگان را تا حد ممکن متناسب با تغییرات تکنولوژی روز دنیا به روز رسانی کرده است.
وی ضمن تاکید برلزوم حمایت بیشتر از برگزیدگان مسابقات ملی مهارت خاطرنشان کرد: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزیدگان مسابقات ملی مهارت را در راستای بهره برداری بهینه از تجربیات و مهارت های آنها به عنوان مربی وسرباز مربی به کار می گیرد .
وی تصریح کرد: برای حمایت از نخبگان مهارتی اقدامات تشویقی دیگری از جمله اعطای تسهیلات کم بهره به کارآموزانی که قصد راه اندازی بنگاه های خود اشتغالی دارند نیز در دستور کار قرار دارد.
   1397/4/30 10:43    تعداد بازدید :  1569

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1569
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )