بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
مسابقات ورزشی بانوان
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به كدام گزينه رأي مي دهيد؟
    • مهارت آموزي = افزايش كيفيت محصولات
    • تربيت نيروي ماهر = جلوگيري از واردات
    • حمايت از توليد ملي = رونق مهارت آموزي
    • تغيير در نگرش، افكار و ديدگاهها = توليد و اشتغال


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 3
بازدید امروز 16,958
بازدید دیروز 14,054
بازدید این ماه 1,324,355
بازدید کننده ماه قبل 5,545,096
بازدید ماه قبل 5,612,211
بازدید کل 13,805,580

شهردار اصفهان: جامعه ما آموزش ندیده است/ نیاز همه مردم به مهارت‌آموزی

شهردار اصفهان با تاکید بر اینکه جامعه ما آموزش ندیده است و آموزشی که بعد از فارغ التحصیلی دانشجو را توانمند کند وجود ندارد، گفت: همه جامعه نیازمند مهارت آموزی است و آنچه را شاهد هستیم عدم وجود مهارت در بسیاری از بخش‌ها است.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در راستاي گراميداشت هفته ملي مهارت و ششم مرداد روز كارآفريني و آموزش هاي فني و حرفه اي ابوطالب جلالي مدير كل استان به همراه مسئولين و مدال آوران هجدهمين مسابقات ملي مهارت در چهل دومين جلسه علني شوراي شهر اصفهان كه با حضور قدرت اله نوروزي شهردار اصفهان، رييس و اعضاي شوراي اسلامي شهر اصفهان برگزار گرديد حضور بهمرساندند.
در ابتدا ابوطالب جلالي ضمن ارائه گزارشي از اقدامات صورت پذيرفته، تجارب و ايده ها و شاخص هاي اداره كل در خصوص درخشش مدال آوران در مسابقات ملي  مهارت و روند صعودي نتايج اين مسابقات طي سالهاي متوالي و همچنين حضور در مسابقات 2019 روسيه مطالبي را بيان نمود.
قدرت‌الله نوروزی شهردار اصفهان در چهل و دومین جلسه علنی شورای شهر اصفهان ضمن تبریک روزملي  کارآفرینی و آموزش هاي فني و حرفه اي با بیان اینکه جوانان استان اصفهان در مسابقات ملی مهارت رتبه‌های برتر را کسب کردهاند، اظهار کرد: تشویق و حمایت این نخبگان، سایر جوانان را برای فعالیت در این بخش‌ها ترغیب میکند.
وی توسعه مهارت آموزی بین همه اجزای جامعه را از یکی از اصلی‌ترین راهکارهای توسعه و پیشرفت در جامعه دانست و ادامه داد: توانمندسازی وظیفه همه مراکز علمی است و اگر این امر مورد توجه قرار گیرد در آینده این میزان دانشجوی بیکار نخواهیم داشت.
شهردار اصفهان با تاکید بر اینکه جامعه ما آموزش ندیده است و آموزشی که بعد از فارغ التحصیلی دانشجو را توانمند کند، وجود ندارد، گفت: همه جامعه نیازمند مهارت آموزی است و آنچه را شاهد هستیم عدم وجود مهارت در بسیاری از بخش‌ها است.
وی با بیان اینکه فارغ‌التحصیلان تئوری را به خوبی می شناسند، اضافه کرد: این در حالی است که در حوزه عملی خروجی خوبی را نداشته و باید تا قبل از فارغالتحصیلی این مهارت‌ها را بیاموزند.
نوروزی تاکید کرد: امروز فارغ‌التحصیلان علوم سیاسی، حقوق و ... تا مدت‌ها بعد از فارغالتحصیلی توان حضور در یک مناظره و یا نوشتن یک لایحه را ندارند و از این رو توانمندسازی آنها امری لازم‌الاجرا است.
وی تاکید کرد: مدیریت شهری همکاری لازم را با همه بخش‌های جامعه در حوزه مهارتآموزی خواهد داشت و از هر گونه ایده در این زمینه استقبال خواهد کرد.
در پايان از مدال آوران هجدهمين مسابقات ملي مهارت استان اصفهان با اهداء جوايز تجليل شد.

   1397/5/8 11:59    تعداد بازدید :  211

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 211
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )