تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 5
بازدید امروز 4,850
بازدید دیروز 24,993
بازدید این ماه 804,645
بازدید کننده ماه قبل 141,600
بازدید ماه قبل 197,531
بازدید کل 27,452,837

پیام تبریک فرماندار شهرستان مبارکه به مناسبت ششم مرداد روز کارآفرینی و آموزش های فنی حرفه ای ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، حميد عصارزادگان فرماندار شهرستان مباركه طي پيامي ششم مرداد  روز ملي كارآفريني و آموزش هاي فني و حرفه اي را تبريك گفت.
در اين متن آمده است: نقش شایسته کارآفرینی و تآثیر آن در رشد و توسعه  اقتصادی ، توانمند سازی منابع انسانی ، اشتغال زایی، استقرار و توسعه عدالت اجتماعی ، حضور گسترده و فعال در بازارهای جهانی بر کسی پوشیده نیست. از این رو کشورهای مختلف در دهه های اخیر با توجه به نقش مؤثر و مثبت کارآفرینان اقتصادی در توسعه جامعه ، بهره برداری از این توانمندی را مورد توجه قرار داده اند. دستاورد راهبردی سیاست های کارآفرینانه، دو پیامد مهم ایجاد اشتغال و پیشرفت است که هر دو در خدمت توسعه عدالت اجتماعی خواهند بود
.

تلفیق دانش روز و تخصص های مدرن با سرمایة پدران و مادران هرچند که اندک باشد، می تواند کارآیی بسیاری داشته باشد وآموزش فنی وحرفه ای بعنوان متولی اصلی آموزشهای مهارت محور در تربیت نیروی کار ماهر و متخصص مورد نیاز بخشهای مختلف جامعه در راستای تحقق شعار هر ایرانی یک مهارت نقش مؤثری در ارتقای بهره وری و توسعه پایدار خواهد داشت.

توسعه آموزشهای فنی و حرفه ای در شرایط کنونی برای رشد اقتصادی ایران و به ویژه شتاب دهی به فرایند تولید امری حیاتی است؛ یکی از ضروری ترین نیازهای کشور تربیت و تعلیم افراد کار آزموده و مجرب در چرخه صنعت این کشور می باشد و آموزش های فنی و حرفه ای نقش بسزایی در اشتغال جوانان جویای کار دارد و جوانان با حرفه آموزی و ایجاد اشتغال و تولید مناسب و کسب درآمد نقش بسزایی در اقتصاد خواهند داشت.

اینجانب روز ملی مهارت ، کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای را به همه کارآفرینان تبریک و تهنیت عرض نموده ؛ امیدوارم در پرتو آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) و با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و هم افزایی توانمندی های کارآفرینان بتوانیم در این مسیر افتخار آفرین با گامهایی استوار حرکت نمائیم.

 
   1397/5/4 08:51    تعداد بازدید :  1692

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1692
5.9/10 (تعداد آرا 11 نفر )