بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه ثبت تقاضاهای آموزش
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
آدرس مراکز استانها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 23
بازدید امروز 12,996
بازدید دیروز 33,916
بازدید این ماه 1,402,599
بازدید کننده ماه قبل 1,165,689
بازدید ماه قبل 1,236,647
بازدید کل 19,301,142

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: استراتژی و برنامه های پیش رو سازمان متناسب با نیازهای روز کشور تدوین می شود...

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست هم اندیشی مدیران کل مناطق 2 و 3 این سازمان با بیان این که ابتکار و نوآوری در برنامه ریزی های آموزشی در سطح کشور رمز موفقیت ارائه آموزش های مهارتی است از تدوین استراتژی ها و برنامه های این سازمان متناسب با نیاز روز کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان، نادر فخری، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور کسب رضایت مردم و ایجاد روحیه نشاط، پویایی و تحول در ارائه آموزش های مهارتی را از اولویت های اصلی برنامه کاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سال جاری برشمرد.
 وی گفت : توجه به تجربیات موفق استان ها و به اشتراک گذاری این تجربیات در راستای جلوگیری از موازی کاری و انعکاس مسائل و مشکلات منطقه به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور توسط دبیران مناطق از اهداف برگزاری این نشست ها در سطح کشور است .
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور شناسایی اماکن مازاد و بلا استفاده و واگذاری آن به بخش خصوصی، تلاش در راستای کاهش هزینه ها، معرفی آموزش های مهارتی به اقشار مختلف جامعه از طریق نمایندگان مجلس شورای اسلامی و معتمدین محلی و همچنین تعامل موثر با رسانه ها و ساماندهی نیروی انسانی را از اهداف کاری اولویت دار این کارگروه ها ذکر کرد و خواستار محقق کردن این اهداف در نشست های پیش رو شد.
وی بسیج کلیه امکانات و تجهیزات در سطح کشور در راستای تربیت نیروی متخصص و کارآمد در بخش های مختلف کاری با هدف دستیابی به خودکفایی و حمایت از تولیدات داخلی را از اهداف مهم این سازمان در سال جاری برشمرد و خواستار همسو کردن برنامه ریزی های استانی با این اهداف شد.
فخری توجه به نیروی انسانی و تلاش در راستای بهبود وضعیت معیشت کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را از دیگر اهداف این سازمان در سال جاری خواند و افزود: امیدواریم بتوانیم با اجرای طرح های مختلف رفاهی تدوین شده گوشه ای از مشکلات معیشتی پرسنل این سازمان را جبران کنیم.
   1397/5/16 08:27    تعداد بازدید :  1177

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1177
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )