میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 13,079
بازدید دیروز 26,149
بازدید این ماه 648,131
بازدید کننده ماه قبل 317,001
بازدید ماه قبل 387,274
بازدید کل 20,731,121

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: استراتژی و برنامه های پیش رو سازمان متناسب با نیازهای روز کشور تدوین می شود...

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست هم اندیشی مدیران کل مناطق 2 و 3 این سازمان با بیان این که ابتکار و نوآوری در برنامه ریزی های آموزشی در سطح کشور رمز موفقیت ارائه آموزش های مهارتی است از تدوین استراتژی ها و برنامه های این سازمان متناسب با نیاز روز کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان، نادر فخری، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور کسب رضایت مردم و ایجاد روحیه نشاط، پویایی و تحول در ارائه آموزش های مهارتی را از اولویت های اصلی برنامه کاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سال جاری برشمرد.
 وی گفت : توجه به تجربیات موفق استان ها و به اشتراک گذاری این تجربیات در راستای جلوگیری از موازی کاری و انعکاس مسائل و مشکلات منطقه به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور توسط دبیران مناطق از اهداف برگزاری این نشست ها در سطح کشور است .
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور شناسایی اماکن مازاد و بلا استفاده و واگذاری آن به بخش خصوصی، تلاش در راستای کاهش هزینه ها، معرفی آموزش های مهارتی به اقشار مختلف جامعه از طریق نمایندگان مجلس شورای اسلامی و معتمدین محلی و همچنین تعامل موثر با رسانه ها و ساماندهی نیروی انسانی را از اهداف کاری اولویت دار این کارگروه ها ذکر کرد و خواستار محقق کردن این اهداف در نشست های پیش رو شد.
وی بسیج کلیه امکانات و تجهیزات در سطح کشور در راستای تربیت نیروی متخصص و کارآمد در بخش های مختلف کاری با هدف دستیابی به خودکفایی و حمایت از تولیدات داخلی را از اهداف مهم این سازمان در سال جاری برشمرد و خواستار همسو کردن برنامه ریزی های استانی با این اهداف شد.
فخری توجه به نیروی انسانی و تلاش در راستای بهبود وضعیت معیشت کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را از دیگر اهداف این سازمان در سال جاری خواند و افزود: امیدواریم بتوانیم با اجرای طرح های مختلف رفاهی تدوین شده گوشه ای از مشکلات معیشتی پرسنل این سازمان را جبران کنیم.
   1397/5/16 08:27    تعداد بازدید :  1418

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1418
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )