بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
مسابقات ورزشی بانوان
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به كدام گزينه رأي مي دهيد؟
    • مهارت آموزي = افزايش كيفيت محصولات
    • تربيت نيروي ماهر = جلوگيري از واردات
    • حمايت از توليد ملي = رونق مهارت آموزي
    • تغيير در نگرش، افكار و ديدگاهها = توليد و اشتغال


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 5
بازدید امروز 17,010
بازدید دیروز 14,054
بازدید این ماه 1,324,407
بازدید کننده ماه قبل 5,545,096
بازدید ماه قبل 5,612,211
بازدید کل 13,805,632

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: استراتژی و برنامه های پیش رو سازمان متناسب با نیازهای روز کشور تدوین می شود...

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست هم اندیشی مدیران کل مناطق 2 و 3 این سازمان با بیان این که ابتکار و نوآوری در برنامه ریزی های آموزشی در سطح کشور رمز موفقیت ارائه آموزش های مهارتی است از تدوین استراتژی ها و برنامه های این سازمان متناسب با نیاز روز کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان، نادر فخری، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور کسب رضایت مردم و ایجاد روحیه نشاط، پویایی و تحول در ارائه آموزش های مهارتی را از اولویت های اصلی برنامه کاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سال جاری برشمرد.
 وی گفت : توجه به تجربیات موفق استان ها و به اشتراک گذاری این تجربیات در راستای جلوگیری از موازی کاری و انعکاس مسائل و مشکلات منطقه به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور توسط دبیران مناطق از اهداف برگزاری این نشست ها در سطح کشور است .
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور شناسایی اماکن مازاد و بلا استفاده و واگذاری آن به بخش خصوصی، تلاش در راستای کاهش هزینه ها، معرفی آموزش های مهارتی به اقشار مختلف جامعه از طریق نمایندگان مجلس شورای اسلامی و معتمدین محلی و همچنین تعامل موثر با رسانه ها و ساماندهی نیروی انسانی را از اهداف کاری اولویت دار این کارگروه ها ذکر کرد و خواستار محقق کردن این اهداف در نشست های پیش رو شد.
وی بسیج کلیه امکانات و تجهیزات در سطح کشور در راستای تربیت نیروی متخصص و کارآمد در بخش های مختلف کاری با هدف دستیابی به خودکفایی و حمایت از تولیدات داخلی را از اهداف مهم این سازمان در سال جاری برشمرد و خواستار همسو کردن برنامه ریزی های استانی با این اهداف شد.
فخری توجه به نیروی انسانی و تلاش در راستای بهبود وضعیت معیشت کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را از دیگر اهداف این سازمان در سال جاری خواند و افزود: امیدواریم بتوانیم با اجرای طرح های مختلف رفاهی تدوین شده گوشه ای از مشکلات معیشتی پرسنل این سازمان را جبران کنیم.
   1397/5/16 08:27    تعداد بازدید :  71

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 71
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )