بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
مسابقات ورزشی بانوان
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به كدام گزينه رأي مي دهيد؟
    • مهارت آموزي = افزايش كيفيت محصولات
    • تربيت نيروي ماهر = جلوگيري از واردات
    • حمايت از توليد ملي = رونق مهارت آموزي
    • تغيير در نگرش، افكار و ديدگاهها = توليد و اشتغال


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 7,730
بازدید دیروز 17,905
بازدید این ماه 1,081,517
بازدید کننده ماه قبل 5,678,807
بازدید ماه قبل 5,746,377
بازدید کل 13,814,257

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: آمادگی لازم برای ارتقای آموزش های مهارتی در کشور وجود دارد/ فضای فرهنگی مناسب درحوزه مهارت آموزی با همراهی بخش دولتی و خصوصی ایجاد می شود...

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با بیان این که در حال حاضر آمادگی برای ارتقای آموزش های مهارتی در کشور وجود دارد، گفت: در دو بخش دولتی و خصوصی باید از فرصت طلایی موجود در راستای توانمندی آموزش های مهارتی استفاده کنیم.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دکتر سلیمان پاک سرشت در نشست رونمایی از کمیته های تخصصی و اجرایی کانون انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای که شنبه، بیستم مرداد ماه در محل این سازمان برگزار شد، گفت: ما به عنوان مجری اصلی آموزش های مهارتی باید آموزش های با کیفیت بالاتر، منطبق با نیاز جامعه و آموزش های مسئولیت پذیر را ارائه دهیم.
دکتر پاک سرشت با بیان این که در این مقطع از وضعیت کشور موضوع مهارت آموزی اهمیت زیادی دارد، افزود:  در آینده شاهد کاهش تصدی دولت در حوزه آموزش هستیم و باید در دو بخش دولتی و خصوصی با حساسیت بیشتری به مهارت آموزی بپردازیم. 
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: تأکید می کنم نقش ما در عرصه مهارت آموزی متمایز از گذشته است و باید موانع جدی که در فضای فرهنگی و اجتماعی این حوزه وجود دارد را برطرف کنیم.
وی در ادامه گفت: بهبود فضای آموزشی نیاز به تحول دارد و در این مسیر نیازمند برنامه ریزی مشترک با تشکل های اجرایی و تخصصی ایجاد شده هستیم.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: امیدوارم با تعامل مناسب بخش دولتی و کمیته های تشکیل شده به عنوان بازوان اجرایی و پرتوان کانون انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد شاهد نتایج ثمربخشی  باشیم.
دکترپاک سرشت افزود: در هر ساختار تشکلی اختلاف سلیقه پیش می آید که رفتار تشکلی زمینه را برای گفتگوی مؤثر برای رفع ناهماهنگی و تضاد منافع ایجاد می کند.
بر اساس این گزارش رونمایی از تفاهم نامه پوشش بیمه ای آموزشگاه های آزاد بین کانون و شرکت بیمه کارآفرین و مراسم تقدیر از مدیران و مربیان نمونه کشوری و همکاران فعال در طرح ایران مهارت و نمایشگاه الکامپ از جمله برنامه های نشست یاد شده بودند.
 
   1397/5/21 09:26    تعداد بازدید :  53

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 53
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )