بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 13
بازدید امروز 29,109
بازدید دیروز 31,884
بازدید این ماه 2,004,611
بازدید کننده ماه قبل 1,083,044
بازدید ماه قبل 1,153,658
بازدید کل 16,820,456

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: آمادگی لازم برای ارتقای آموزش های مهارتی در کشور وجود دارد/ فضای فرهنگی مناسب درحوزه مهارت آموزی با همراهی بخش دولتی و خصوصی ایجاد می شود...

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با بیان این که در حال حاضر آمادگی برای ارتقای آموزش های مهارتی در کشور وجود دارد، گفت: در دو بخش دولتی و خصوصی باید از فرصت طلایی موجود در راستای توانمندی آموزش های مهارتی استفاده کنیم.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دکتر سلیمان پاک سرشت در نشست رونمایی از کمیته های تخصصی و اجرایی کانون انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای که شنبه، بیستم مرداد ماه در محل این سازمان برگزار شد، گفت: ما به عنوان مجری اصلی آموزش های مهارتی باید آموزش های با کیفیت بالاتر، منطبق با نیاز جامعه و آموزش های مسئولیت پذیر را ارائه دهیم.
دکتر پاک سرشت با بیان این که در این مقطع از وضعیت کشور موضوع مهارت آموزی اهمیت زیادی دارد، افزود:  در آینده شاهد کاهش تصدی دولت در حوزه آموزش هستیم و باید در دو بخش دولتی و خصوصی با حساسیت بیشتری به مهارت آموزی بپردازیم. 
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: تأکید می کنم نقش ما در عرصه مهارت آموزی متمایز از گذشته است و باید موانع جدی که در فضای فرهنگی و اجتماعی این حوزه وجود دارد را برطرف کنیم.
وی در ادامه گفت: بهبود فضای آموزشی نیاز به تحول دارد و در این مسیر نیازمند برنامه ریزی مشترک با تشکل های اجرایی و تخصصی ایجاد شده هستیم.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: امیدوارم با تعامل مناسب بخش دولتی و کمیته های تشکیل شده به عنوان بازوان اجرایی و پرتوان کانون انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد شاهد نتایج ثمربخشی  باشیم.
دکترپاک سرشت افزود: در هر ساختار تشکلی اختلاف سلیقه پیش می آید که رفتار تشکلی زمینه را برای گفتگوی مؤثر برای رفع ناهماهنگی و تضاد منافع ایجاد می کند.
بر اساس این گزارش رونمایی از تفاهم نامه پوشش بیمه ای آموزشگاه های آزاد بین کانون و شرکت بیمه کارآفرین و مراسم تقدیر از مدیران و مربیان نمونه کشوری و همکاران فعال در طرح ایران مهارت و نمایشگاه الکامپ از جمله برنامه های نشست یاد شده بودند.
 
   1397/5/21 09:26    تعداد بازدید :  649

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 649
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )