میز خدمت الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 17
بازدید امروز 2,408
بازدید دیروز 6,983
بازدید این ماه 483,305
بازدید کننده ماه قبل 173,139
بازدید ماه قبل 228,790
بازدید کل 21,749,421

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: آمادگی لازم برای ارتقای آموزش های مهارتی در کشور وجود دارد/ فضای فرهنگی مناسب درحوزه مهارت آموزی با همراهی بخش دولتی و خصوصی ایجاد می شود...

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با بیان این که در حال حاضر آمادگی برای ارتقای آموزش های مهارتی در کشور وجود دارد، گفت: در دو بخش دولتی و خصوصی باید از فرصت طلایی موجود در راستای توانمندی آموزش های مهارتی استفاده کنیم.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دکتر سلیمان پاک سرشت در نشست رونمایی از کمیته های تخصصی و اجرایی کانون انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای که شنبه، بیستم مرداد ماه در محل این سازمان برگزار شد، گفت: ما به عنوان مجری اصلی آموزش های مهارتی باید آموزش های با کیفیت بالاتر، منطبق با نیاز جامعه و آموزش های مسئولیت پذیر را ارائه دهیم.
دکتر پاک سرشت با بیان این که در این مقطع از وضعیت کشور موضوع مهارت آموزی اهمیت زیادی دارد، افزود:  در آینده شاهد کاهش تصدی دولت در حوزه آموزش هستیم و باید در دو بخش دولتی و خصوصی با حساسیت بیشتری به مهارت آموزی بپردازیم. 
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: تأکید می کنم نقش ما در عرصه مهارت آموزی متمایز از گذشته است و باید موانع جدی که در فضای فرهنگی و اجتماعی این حوزه وجود دارد را برطرف کنیم.
وی در ادامه گفت: بهبود فضای آموزشی نیاز به تحول دارد و در این مسیر نیازمند برنامه ریزی مشترک با تشکل های اجرایی و تخصصی ایجاد شده هستیم.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: امیدوارم با تعامل مناسب بخش دولتی و کمیته های تشکیل شده به عنوان بازوان اجرایی و پرتوان کانون انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد شاهد نتایج ثمربخشی  باشیم.
دکترپاک سرشت افزود: در هر ساختار تشکلی اختلاف سلیقه پیش می آید که رفتار تشکلی زمینه را برای گفتگوی مؤثر برای رفع ناهماهنگی و تضاد منافع ایجاد می کند.
بر اساس این گزارش رونمایی از تفاهم نامه پوشش بیمه ای آموزشگاه های آزاد بین کانون و شرکت بیمه کارآفرین و مراسم تقدیر از مدیران و مربیان نمونه کشوری و همکاران فعال در طرح ایران مهارت و نمایشگاه الکامپ از جمله برنامه های نشست یاد شده بودند.
 
   1397/5/21 09:26    تعداد بازدید :  1433

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1433
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )