بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه ثبت تقاضاهای آموزش
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 21
بازدید امروز 47,089
بازدید دیروز 56,690
بازدید این ماه 1,524,005
بازدید کننده ماه قبل 1,323,953
بازدید ماه قبل 1,399,654
بازدید کل 18,517,800

رییس اداره مؤسسات کارآموزی آزاد و مشارکت های مردمی استان اصفهان: تسهیل ضوابط و مقررات اداری و تسریع در پاسخگویی به درخواستهای آموزشگاههای آزاد ...

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان، در برنامه راديويي نقد و نظر از راديو اصفهان كه با حضور حسين مصلي نژاد رييس اداره مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي استان و جعفر پورميداني مؤسس و مدير آموزشگاه فني و حرفه اي آزاد نرم افزار برگزار گرديد در خصوص بررسي مسائل و وضعيت مؤسسات كارآموزي آزاد و نحوه ارائه خدمات و مشكلات مربوطه به بحث و تبادل نظر پرداختند:
مصلي نژاد در پاسخ به سئوال مجري برنامه در خصوص تعداد آموزشگاههاي آزاد ومهارت جويان در استان افزود: با توجه به ظرفيت ارزشمند و بزرگ بخش غيردولتي در آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد استان و دسترسي آسان و سريع علاقه مندان، اين پتانسيل شامل 1200 آموزشگاههاي آزاد با تنوع بيش از 700 حرفه آموزشي در حوزه هاي صنعت، كشاورزي، خدمات، فناوري هاي نوين، فرهنگ و هنر بوده كه به طور ميانگين منجر به اشتغال 1300 مؤسس، 1300 مدير و بيش از 2600 مربي و جمعا" 5 هزار نفر گرديده است.
وي در ادامه در خصوص اهداف آموزش هاي فني و حرفه اي در پاسخ به نياز بنگاههاي اقتصادي و بهره مندي مهارت آموختگان  از اين ظرفيت ها، پتانسيل ها و توانمندي ها در اشتغال زائي جوانان و تثبيت شغل شاغلين، برخورد قاطع با مراكز آموزشي غيرمجاز و جلوگيري از موازي كاري، تسهيل ضوابط و مقررات اداري و تسريع در پاسخگويي به درخواستهاي آموزشگاههاي آزاد و ... مطالبي را بيان نمود.
رييس اداره مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي استان در پايان افزود: آموزشگاههاي آزاد با توجه به امكانات و مجوزهاي خود  قادرند پاسخگوي نيازهاي بازار كار و جامعه بوده و نقش مهمي در عرصه گسترش مهارت آموزي و برخورد با پديده شوم بيكاري ايفا نمايند.
لازم به ذكر است ميهمان تلفني اين برنامه اميرسعيد مصباح مدير كل مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور به سئوالات مجري در خصوص بررسي مسائل و وضعيت مؤسسات كارآموزي آزاد و نحوه ارائه خدمات و... پاسخ داد.


   1397/5/25 12:22    تعداد بازدید :  325

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 325
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )