بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به كدام گزينه رأي مي دهيد؟
    • مهارت آموزي = افزايش كيفيت محصولات
    • تربيت نيروي ماهر = جلوگيري از واردات
    • حمايت از توليد ملي = رونق مهارت آموزي
    • تغيير در نگرش، افكار و ديدگاهها = توليد و اشتغال


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 4,794
بازدید دیروز 60,715
بازدید این ماه 2,092,559
بازدید کننده ماه قبل 610,418
بازدید ماه قبل 665,927
بازدید کل 16,029,924

به همت آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد چیستا رباتیک صدرا از استان اصفهان برگزار خواهد شد: هشتمین جشنواره ربات های آموزشی آریاناکاپ ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، هشتمین جشنواره ربات های آموزشی آریاناکاپ به همت آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي چیستا رباتیک صدرا در شهر فرهنگ، ادب و هنر ایران، اصفهان زیبا، در تاريخ 15 و 16شهریور ماه سال جاري برگزار خواهد شد.
اين گزارش مي افزايد: آریاناکاپ بزرگترین رویداد بین المللی رباتیک در ایران می باشد. در این مسابقات تیم هایی از بیش از بیست استان کشور و همچنین تیم هایی از کشور افغانستان شرکت خواهند کرد.
جشنواره ربات هاي آموزشي آریانا کاپ مقدمه اي براي آموزش و آماده سازي كارآموزان جهت حضور در مسابقات كشوري مسابقات ملي مهارت و مسابقات جهاني ROBOTEX مي باشد. آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا به عنوان تنها نماینده رسمی Robotex IRAN با هدف ارتقا اتوماسیون و کارآفرینی از طریق ربات ها و دیگر سیستم های هوشمند و اعزام  تیم های دانش آموزی و دانشجویی به مسابقات جهانی جهت تبادل دانش و تکنولوژی بین کشور ایران و کشورهای صنعتی دنیا، می باشد.
گفتني است: ‘Robotex یک جشنواره رباتیک شامل مسابقات، کنفرانس ها، نمایشگاه ها، جلسات و کارگاه های آموزشی می باشد که از سال 2001 سازماندهی شده و به بزرگترین جشنوراه رباتیک در قاره اروپا تبدیل شده است و تا کنون 19 کشور عضو این رویداد بزرگ علمی می باشند و آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا میزبان برگزاری این مسابقات در کشور ایران بوده و کشورهای عضو Robotex International در این مسابقات در کشور ایران حضور می یابند.
لازم به ذكر است این مسابقات در محورهای مسابقات تیم ها در گروه های سنی دبستان، دبیرستان و بخش دانشجویی در 18 لیگ  و خلاقیت (طراحی ایده های کارآفرینی) برگزار مي گردد.

   1397/5/25 13:00    تعداد بازدید :  585

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 585
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )