میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 1,228
بازدید دیروز 6,977
بازدید این ماه 307,766
بازدید کننده ماه قبل 578,848
بازدید ماه قبل 661,613
بازدید کل 21,076,825

به همت آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد چیستا رباتیک صدرا از استان اصفهان برگزار خواهد شد: هشتمین جشنواره ربات های آموزشی آریاناکاپ ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، هشتمین جشنواره ربات های آموزشی آریاناکاپ به همت آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي چیستا رباتیک صدرا در شهر فرهنگ، ادب و هنر ایران، اصفهان زیبا، در تاريخ 15 و 16شهریور ماه سال جاري برگزار خواهد شد.
اين گزارش مي افزايد: آریاناکاپ بزرگترین رویداد بین المللی رباتیک در ایران می باشد. در این مسابقات تیم هایی از بیش از بیست استان کشور و همچنین تیم هایی از کشور افغانستان شرکت خواهند کرد.
جشنواره ربات هاي آموزشي آریانا کاپ مقدمه اي براي آموزش و آماده سازي كارآموزان جهت حضور در مسابقات كشوري مسابقات ملي مهارت و مسابقات جهاني ROBOTEX مي باشد. آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا به عنوان تنها نماینده رسمی Robotex IRAN با هدف ارتقا اتوماسیون و کارآفرینی از طریق ربات ها و دیگر سیستم های هوشمند و اعزام  تیم های دانش آموزی و دانشجویی به مسابقات جهانی جهت تبادل دانش و تکنولوژی بین کشور ایران و کشورهای صنعتی دنیا، می باشد.
گفتني است: ‘Robotex یک جشنواره رباتیک شامل مسابقات، کنفرانس ها، نمایشگاه ها، جلسات و کارگاه های آموزشی می باشد که از سال 2001 سازماندهی شده و به بزرگترین جشنوراه رباتیک در قاره اروپا تبدیل شده است و تا کنون 19 کشور عضو این رویداد بزرگ علمی می باشند و آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا میزبان برگزاری این مسابقات در کشور ایران بوده و کشورهای عضو Robotex International در این مسابقات در کشور ایران حضور می یابند.
لازم به ذكر است این مسابقات در محورهای مسابقات تیم ها در گروه های سنی دبستان، دبیرستان و بخش دانشجویی در 18 لیگ  و خلاقیت (طراحی ایده های کارآفرینی) برگزار مي گردد.

   1397/5/25 13:00    تعداد بازدید :  1439

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1439
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )