دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 16
بازدید امروز 11,274
بازدید دیروز 31,607
بازدید این ماه 1,020,086
بازدید کننده ماه قبل 1,144,013
بازدید ماه قبل 1,212,675
بازدید کل 24,866,251

به همت آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد چیستا رباتیک صدرا از استان اصفهان برگزار خواهد شد: هشتمین جشنواره ربات های آموزشی آریاناکاپ ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، هشتمین جشنواره ربات های آموزشی آریاناکاپ به همت آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي چیستا رباتیک صدرا در شهر فرهنگ، ادب و هنر ایران، اصفهان زیبا، در تاريخ 15 و 16شهریور ماه سال جاري برگزار خواهد شد.
اين گزارش مي افزايد: آریاناکاپ بزرگترین رویداد بین المللی رباتیک در ایران می باشد. در این مسابقات تیم هایی از بیش از بیست استان کشور و همچنین تیم هایی از کشور افغانستان شرکت خواهند کرد.
جشنواره ربات هاي آموزشي آریانا کاپ مقدمه اي براي آموزش و آماده سازي كارآموزان جهت حضور در مسابقات كشوري مسابقات ملي مهارت و مسابقات جهاني ROBOTEX مي باشد. آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا به عنوان تنها نماینده رسمی Robotex IRAN با هدف ارتقا اتوماسیون و کارآفرینی از طریق ربات ها و دیگر سیستم های هوشمند و اعزام  تیم های دانش آموزی و دانشجویی به مسابقات جهانی جهت تبادل دانش و تکنولوژی بین کشور ایران و کشورهای صنعتی دنیا، می باشد.
گفتني است: ‘Robotex یک جشنواره رباتیک شامل مسابقات، کنفرانس ها، نمایشگاه ها، جلسات و کارگاه های آموزشی می باشد که از سال 2001 سازماندهی شده و به بزرگترین جشنوراه رباتیک در قاره اروپا تبدیل شده است و تا کنون 19 کشور عضو این رویداد بزرگ علمی می باشند و آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا میزبان برگزاری این مسابقات در کشور ایران بوده و کشورهای عضو Robotex International در این مسابقات در کشور ایران حضور می یابند.
لازم به ذكر است این مسابقات در محورهای مسابقات تیم ها در گروه های سنی دبستان، دبیرستان و بخش دانشجویی در 18 لیگ  و خلاقیت (طراحی ایده های کارآفرینی) برگزار مي گردد.

   1397/5/25 13:00    تعداد بازدید :  1557

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1557
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )