بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه ثبت تقاضاهای آموزش
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
آدرس مراکز استانها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 39,092
بازدید دیروز 33,527
بازدید این ماه 1,427,410
بازدید کننده ماه قبل 1,215,846
بازدید ماه قبل 1,286,702
بازدید کل 19,360,765

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور: شایسته سالاری تحولات سازنده سازمانی را به دنبال دارد ...

 معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در مراسم تودیع و معارفه مدیران حوزه امورمالی سازمان گفت: تغییرات مدیریتی در سازمان با هدف شایسته سالاری صورت می گیرد.
به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، مراسم معارفه میرحافظ امیرآزاد، مدیرکل جديد دفتر امور مالی با حضور نادر فخری، معاون توسعه مدیریت و منابع و کارکنان حوزه امور مالی این سازمان امروز بیست و هشتم مرداد ماه سال جاری برگزار شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در این مراسم  با بیان اینکه حوزه امور مالی حوزه بسیار حساسی در سازمان است، گفت: یکی از وظایف حوزه مالی افزایش انگیزه در میان کارکنان است.
وی افزود: حوزه امور مالی با انجام شایسته وظایف خود می تواند در ایجاد انگیزه در کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور نقش اساسی داشته باشد.
فخری ضمن تشکر از زحمات همکاران امور مالی گفت: بحث تغییر مدیریت یک اصل لاینفک است و جابجایی مدیریت به منظور بهبود وضعیت صورت می گیرد.
وی اظهار امیدواری کرد: با تغییر مدیریت در حوزه امور مالی بتوانیم در این حوزه تحول ایجاد نماییم.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور یکی از وظایف این سازمان را توانمندسازی نیروی انسانی عنوان کرد و گفت: سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور با توانمندسازی نیروی انسانی باعث افزایش بهره وری در کشور می شود.
وی ادامه داد: سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور بایستی از بهره وری بالایی برخوردار باشد و برای تحقق این امر مهم، نیازمند برنامه ریزی و توسعه حیطه نظارتی خود در کل کشور است.
فخری با بیان اینکه تغییرات مدیریت در سازمان به منظور شایسته سالاری و توانمندسازی افراد صورت می گیرد، گفت: این سازمان به سمتی می رود که نیروهای شایسته در آن مشغول باشند.
وی با تأکید بر شفافیت در حوزه مدیریت مالی گفت: شفاف سازی در حوزه امور مالی افزایش یابد.
درخاتمه فخری از زحمات طاهر محمدی، سرپرست سابق دفتر امور مالی تشکر و برای میرحافظ امیرآزاد، مدیرکل جدید امور مالی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور آرزوی موفقیت کرد.
   1397/5/29 08:13    تعداد بازدید :  1110

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1110
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )