میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 17
بازدید امروز 10,295
بازدید دیروز 17,445
بازدید این ماه 663,496
بازدید کننده ماه قبل 276,785
بازدید ماه قبل 348,066
بازدید کل 20,767,739

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور: شایسته سالاری تحولات سازنده سازمانی را به دنبال دارد ...

 معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در مراسم تودیع و معارفه مدیران حوزه امورمالی سازمان گفت: تغییرات مدیریتی در سازمان با هدف شایسته سالاری صورت می گیرد.
به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، مراسم معارفه میرحافظ امیرآزاد، مدیرکل جديد دفتر امور مالی با حضور نادر فخری، معاون توسعه مدیریت و منابع و کارکنان حوزه امور مالی این سازمان امروز بیست و هشتم مرداد ماه سال جاری برگزار شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در این مراسم  با بیان اینکه حوزه امور مالی حوزه بسیار حساسی در سازمان است، گفت: یکی از وظایف حوزه مالی افزایش انگیزه در میان کارکنان است.
وی افزود: حوزه امور مالی با انجام شایسته وظایف خود می تواند در ایجاد انگیزه در کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور نقش اساسی داشته باشد.
فخری ضمن تشکر از زحمات همکاران امور مالی گفت: بحث تغییر مدیریت یک اصل لاینفک است و جابجایی مدیریت به منظور بهبود وضعیت صورت می گیرد.
وی اظهار امیدواری کرد: با تغییر مدیریت در حوزه امور مالی بتوانیم در این حوزه تحول ایجاد نماییم.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور یکی از وظایف این سازمان را توانمندسازی نیروی انسانی عنوان کرد و گفت: سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور با توانمندسازی نیروی انسانی باعث افزایش بهره وری در کشور می شود.
وی ادامه داد: سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور بایستی از بهره وری بالایی برخوردار باشد و برای تحقق این امر مهم، نیازمند برنامه ریزی و توسعه حیطه نظارتی خود در کل کشور است.
فخری با بیان اینکه تغییرات مدیریت در سازمان به منظور شایسته سالاری و توانمندسازی افراد صورت می گیرد، گفت: این سازمان به سمتی می رود که نیروهای شایسته در آن مشغول باشند.
وی با تأکید بر شفافیت در حوزه مدیریت مالی گفت: شفاف سازی در حوزه امور مالی افزایش یابد.
درخاتمه فخری از زحمات طاهر محمدی، سرپرست سابق دفتر امور مالی تشکر و برای میرحافظ امیرآزاد، مدیرکل جدید امور مالی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور آرزوی موفقیت کرد.
   1397/5/29 08:13    تعداد بازدید :  1346

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1346
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )