میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 3,282
بازدید دیروز 4,834
بازدید این ماه 422,898
بازدید کننده ماه قبل 506,260
بازدید ماه قبل 594,297
بازدید کل 21,038,958

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: توسعه آموزش های مهارتی مجازی از برنامه های جدید سازمان است...

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مشهد در جمع مدیران کل ادارات آموزش فنی و حرفه ای مناطق 1 و 8 کشور گفت: یکی از برنامه های آموزشی جدید سازمان توسعه آموزش های مهارتی مجازی است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی، علیرضا حاتم زاده، معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در همایش هم اندیشی و تعاملات منطقه ای ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای مناطق 1 و 8 کشور در مشهد با تأکید بر مشخص سازی اولویت های هر حوزه، هدف از اجرای این نشست را شناسایی برنامه  ها و تجربیات هر استان بر اساس ظرفیت ها و توانمندی های بومی عنوان کرد.
وی ادامه داد: با توجه به تاکید رئیس سازمان چندین عنوان برنامه برای سال جاری مصوب شده است که اجرای آن ها نیازمند اهتمام استان ها است.
وی در ادامه از حرکت به سمت آموزش های مجازی به عنوان یکی از رویکردهای آموزشی سازمان نام برد و افزود: ارتقاء بهبهود مشاوره های شغلی و راهنمای آموزشی از دیگر موارد مد نظر در اولویت های کاری سازمان است.
حاتم زاده همچنین از لزوم ارائه گزارشات و مستندات در بازه زمانی 6 ماه در اجرای طرح های جدید به رئیس سازمان خبر داد و افزود: بنابراین ضروری است که طرح ها و برنامه های قابل اجرا و اثربخش ارائه شود.
وی خاطر نشان کرد: هدف سازمان اجرای برنامه هایی است که در هر استان با توجه به ظرفیت ها و امکانات قابلیت اجرایی داشته باشد. 
   1397/5/30 07:50    تعداد بازدید :  1353

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1353
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )