میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 3,292
بازدید دیروز 4,834
بازدید این ماه 422,908
بازدید کننده ماه قبل 506,260
بازدید ماه قبل 594,297
بازدید کل 21,038,968

طی حکمی از سوی دکتر پاک سرشت؛ مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان منصوب شد...


طی حکمی از سوی دکتر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، آرش اخوان طبسی به سمت مديرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان منصوب شد.
 
در این حکم آمده است:
 
 
جناب آقاي آرش اخوان طبسی
 
سلام علیکم؛
نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی در حوزه مهارت آموزی، به موجب این حکم به عنوان « مدیرکل آموزش فنی و­ حرفه ای استان اصفهان» منصوب می شوید تا از طریق تعامل، همدلی و بهره­مندی از              توانمندی­های نیروی انسانی آن اداره کل و مراکز تابعه و هم چنین ارتباط موثر با معاونین سازمان، مدیران ستادی و استانی، مسئولان دولتی، بخش های عمومی و خصوصی در راستای دست­یابی به رسالت، ماموریت ها و اهداف سازمان و هم چنین در اجرای سیاست­های کلی اشتغال ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و با تکیه بر اصل شایسته سالاری و برنامه ریزی منسجم، اولویت های زیر را دراداره امور مربوط به حوزه تحت مدیریت مبنا قراردهید.
1-   برنامه­ریزی جهت اجرای تکالیف قانونی همچون سیاست های اقتصاد مقاومتی، سیاست­های کلی اشتغال، ابلاغ مقام معظم رهبری، برنامه ششم توسعه و برنامه های اعلامی از سوی وزارتخانه متبوع و عملیاتی نمودن راهبردها و سیاست های دولت محترم تدبیر و امید در راستای تحقق الزامات توسعه اشتغال. 
2-  برنامه­ریزی آموزشی برمبنای نیاز سنجی حاصل از تعاملات بین دستگاهی، سندآمایش سرزمین، عوامل موثر در توسعه اقتصادی، اجتماعی ذیل هماهنگی لازم با فرمانداران شهرستان های تابعه استان و استاندار محترم در راستای ارتقای کیفی و تنوع بخشی آموزش های فنی و حرفه ای.
3-  استقرار عدالت اجتماعی آموزشی از طریق افزایش دسترسی اقشار آسیب پذیر و آسیب دیدگان اجتماعی به فرصت های مهارت آموزی از طریق هماهنگی و همکاری دوسویه با دستگاه های ذیربط.
4-  برنامه­ریزی در جهت ایجاد و توسعه رشته های جدید متناسب با نیازهای استان و گسترش دوره های آموزش فنی و حرفه ای با اولویت فناوری های جدید و افزایش تنوع و سطح دسترسی به این نوع آموزش ها.
5-  برنامه­ریزی برای ایجاد ارتباط آموزش های فنی و حرفه ای با بسته های اشتغال فراگیر توانمندسازی نیروی کار در جهت صیانت از اشتغال و بهره وری (طرح تکاپو، طرح کارآموزی در محیط واقعی کار و طرح کارورزی).
6-     بهره­گیری موثر از ظرفیت همکاران ومربیان محترم در راستای پیاده سازی مدیریت مشارکتی وافزایش رضایتمندی شغلی.
7-  برنامه­ریزی جهت ارتقای توان نظام مهارت آموزی از طریق تعامل سودمند بین دستگاهی وبسترسازی وترغیب ورود بخش خصوصی به حوزه آموزش های فنی و حرفه ای متناسب با نیازمندی های محلی ومنطقه ای و اقتضای بازارکار.
8-  استقرار نظام تصمیم­گیری مبتنی بر شواهد، جلب مشارکت نیروهای خدوم وکارشناس در آن استان با رویکرد شایسته سالاری و شایسته گزینی.
9-  تحقق عدالت توزیعی و رویه ای و تدوین راهکارهای مدیریت مشارکتی و افزایش رضایتمندی شغلی همکاران و شناسایی و رفع دغدغه­های آنان.
10-  نیازسنجی و برنامه­ریزی جهت توانمندسازی وارتقاء سطح مهارت شغلی وحرفه ای نیروی انسانی بالاخص مربیان آموزش فنی و حرفه ای تحت سرپرستی بر اساس ماموریت های محوله.
11-  آموزش نیروی انسانی متخصص، ماهر وکارآمد متناسب با نیازهای بازارکار(فعلی و آتی) و ارتقاء توان کارآفرینی با مسئولیت نظام آموزش فنی و حرفه ای وتوام کردن آموزش و مهارت و جلب همکاری بنگاه های اقتصادی جهت استفاده از ظرفیت آنها.            
12- ارتقا کیفی و اصلاح نظام ارزیابی عملکرد در تمام حوزه های تحت سرپرستی و استفاده از نتایج حاصل از آن در جهت اصلاح امور و بهبود مستمر.     
13-  ارتقای کیفیت آموزش فنی وحرفه ای و مهارتی مبتنی بر چهارچوب صلاحیت حرفه ای ملی وکاهش فاصله میان سطح شایستگی های مورد نیاز فعلی و آتی بازارکار.    
14-   افزایش نقش آموزش فنی و حرفه ای و مهارتی در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی.  
15-   دفاع موثر از مصالح آن اداره کل در تمامی مراجع قضایی و تهیه و تدوین شناسنامه کامل اموال منقول و غیرمنقول.
 
امید است با توکل به ایزد منان و پیروی از مقام معظم رهبری و با درایت و تدبیر در انجام وظایف محوله گام های موثری در راستای اجرای برنامه های دولت تدبیر و امید، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان متبوع بردارید.
 
 
سلیمان پاک سرشت
 
   1397/6/4 11:20    تعداد بازدید :  776

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 776
7.8/10 (تعداد آرا 4 نفر )