میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 505
بازدید دیروز 17,445
بازدید این ماه 653,706
بازدید کننده ماه قبل 276,785
بازدید ماه قبل 348,066
بازدید کل 20,757,949

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعلام کرد:آزمون الکترونیکی سنجش مهارت امدادگران گاز شهری و روستایی در سراسر کشور برگزار می شود...

آزمون الکترونیکی سنجش مهارت امداد گران گاز شهری و روستایی از چهارم تا یازدهم شهریور ماه سال جاری در سراسر کشور برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، رضا باجولوند، معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت این سازمان با اعلام اين خبر گفت: آزمون الکترونیکی سنجش مهارت امدادگران گاز شهری و روستایی بر اساس تفاهم نامه منعقده با شرکت ملی گاز ایران از چهارم تا یازدهم شهریور ماه برگزار مي شود.
رضا باجولوند گفت: در سال جاری  5 هزار و 997 نفر در آزمون امدادگران گاز شهری و روستایی در استاندارد آموزشی امدادگر گاز شهری و روستایی ثبت نام كرده اند و تمهيدات لازم براي شركت اين متقاضيان در آزمون  الکترونیکی در 28 استان کشور فراهم شده است.
وی افزود: داوطلبان پس از شرکت در آزمون كتبي و كسب نمره قبولي براساس برنامه زمانبندي اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان ها براي شركت در آزمون عملي باید به حوزه هاي تعيين شده مراجعه نمايند.
معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور با اشاره به تشكيل ستاد پاسخگويي آزمون سراسري سنجش مهارت گفت: درصورتي كه متقاضيان با مشکلی مواجه شوند، مي توانند با مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان محل ثبت نام خود تماس حاصل نمايند.
   1397/6/3 11:54    تعداد بازدید :  1379

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1379
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )