میز خدمت الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 19
بازدید امروز 2,293
بازدید دیروز 6,983
بازدید این ماه 483,190
بازدید کننده ماه قبل 173,139
بازدید ماه قبل 228,790
بازدید کل 21,749,306

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: هفته دولت فرصت مناسبی برای بازخوانی عملکرد و وظایف دستگاه های اجرایی است/توانمندسازی منابع انسانی راهکار خروج جامعه از بحران است...

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در دیدار با همکاران معاونت آموزش این سازمان گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای بازخوانی عملکرد و وظایف دستگاه های اجرایی است.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، دکتر سلیمان پاک سرشت، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس این سازمان، امروز پنجم شهریور ماه، هم زمان با هفته دولت در نشست با همکاران معاونت آموزش ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر و گرامیداشت هفته دولت گفت: برگزاری نشست های هم اندیشی با همکاران در برنامه سازمان قرار دارد و در این نشست فعالیت های انجام شده، مأموریت ها و وظایفمان را بازخوانی می کنیم.
معاون وزیر تعاون در ادامه گفت: هفته دولت فرصت مناسبی است که نهادهای دولتی و دستگاه­های اجرایی نشست هایی را تشکیل بدهند تا در مورد وضعیت فعلی کشور به گفتگو و مشورت بپردازند تا بتوانند راهکاری برای رفع این مشکلات پیدا کنند.
وی افزود: در این شرایط دولت و دستگاه­های دولتی باید خودرا بازتعریف کنند. به طور مثال یکی از ارگان­های دولتی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است.. ما باید بدانیم نتیجه و بازتاب عملکرد و تعهد ما در انجام مأموریت سازمانی در جامعه و خانواده هایمان نمایان می شود.
دکتر پاک سرشت گفت: تحقیقات نشان داده است که کشورهایی که در موقعیت و بحران های سخت قرار گرفته اند با آموزش و توانمندسازی مناسب نیروی انسانی توانسته اند جامعه را از بحران عبور دهند.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور افزود: در این وضعیت سازمان تصمیمات سختی اتخاذ کرده و دست به خود اصلاحی و آغاز برنامه هایی برای عملکرد بهتر زده است و در حوزه آموزش که شاهد اتفاقات خوبی بوده ایم.
وی گفت: ما به عنوان کارگزار دولت، از شرایط به وجود آمده در کشور نباید نگران باشیم. باید با شرایط سخت کنار آمده و تحت هر شرایطی با انرژی زیاد به فعالیتمان ادامه بدهیم.
دکتر پاک سرشت در خاتمه گفت: کار آموزش کار مقدسی است. از تک تک همکاران سپاسگزارم که در این شرایط سخت با انگیزه بالا به فعالیت شان ادامه می دهند.
رئیس سازمان آموزش  فنی و  حرفه ای کشور بیان کرد: افتخار من این است عضوی از خانواده سازمان آموزش فنی و حرفه ای هستم و افتخار می کنم که بخشی از ایام زندگی ام را در کنار شما باشم. 
   1397/6/6 08:19    تعداد بازدید :  1389

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1389
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )