بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه ثبت تقاضاهای آموزش
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
آدرس مراکز استانها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 5,964
بازدید دیروز 37,815
بازدید این ماه 1,398,075
بازدید کننده ماه قبل 1,162,199
بازدید ماه قبل 1,232,473
بازدید کل 19,260,194

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: هفته دولت فرصت مناسبی برای بازخوانی عملکرد و وظایف دستگاه های اجرایی است/توانمندسازی منابع انسانی راهکار خروج جامعه از بحران است...

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در دیدار با همکاران معاونت آموزش این سازمان گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای بازخوانی عملکرد و وظایف دستگاه های اجرایی است.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، دکتر سلیمان پاک سرشت، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس این سازمان، امروز پنجم شهریور ماه، هم زمان با هفته دولت در نشست با همکاران معاونت آموزش ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر و گرامیداشت هفته دولت گفت: برگزاری نشست های هم اندیشی با همکاران در برنامه سازمان قرار دارد و در این نشست فعالیت های انجام شده، مأموریت ها و وظایفمان را بازخوانی می کنیم.
معاون وزیر تعاون در ادامه گفت: هفته دولت فرصت مناسبی است که نهادهای دولتی و دستگاه­های اجرایی نشست هایی را تشکیل بدهند تا در مورد وضعیت فعلی کشور به گفتگو و مشورت بپردازند تا بتوانند راهکاری برای رفع این مشکلات پیدا کنند.
وی افزود: در این شرایط دولت و دستگاه­های دولتی باید خودرا بازتعریف کنند. به طور مثال یکی از ارگان­های دولتی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است.. ما باید بدانیم نتیجه و بازتاب عملکرد و تعهد ما در انجام مأموریت سازمانی در جامعه و خانواده هایمان نمایان می شود.
دکتر پاک سرشت گفت: تحقیقات نشان داده است که کشورهایی که در موقعیت و بحران های سخت قرار گرفته اند با آموزش و توانمندسازی مناسب نیروی انسانی توانسته اند جامعه را از بحران عبور دهند.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور افزود: در این وضعیت سازمان تصمیمات سختی اتخاذ کرده و دست به خود اصلاحی و آغاز برنامه هایی برای عملکرد بهتر زده است و در حوزه آموزش که شاهد اتفاقات خوبی بوده ایم.
وی گفت: ما به عنوان کارگزار دولت، از شرایط به وجود آمده در کشور نباید نگران باشیم. باید با شرایط سخت کنار آمده و تحت هر شرایطی با انرژی زیاد به فعالیتمان ادامه بدهیم.
دکتر پاک سرشت در خاتمه گفت: کار آموزش کار مقدسی است. از تک تک همکاران سپاسگزارم که در این شرایط سخت با انگیزه بالا به فعالیت شان ادامه می دهند.
رئیس سازمان آموزش  فنی و  حرفه ای کشور بیان کرد: افتخار من این است عضوی از خانواده سازمان آموزش فنی و حرفه ای هستم و افتخار می کنم که بخشی از ایام زندگی ام را در کنار شما باشم. 
   1397/6/6 08:19    تعداد بازدید :  1047

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1047
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )