تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 3
بازدید امروز 5,636
بازدید دیروز 23,597
بازدید این ماه 641,822
بازدید کننده ماه قبل 115,092
بازدید ماه قبل 179,536
بازدید کل 27,235,986

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تأکید کرد: توسعه برنامه های توانمندسازی در شرایط فعلی جامعه ضرورت دارد...

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بر ضرورت توسعه برنامه های توانمندسازی به ویژه برای اقشار آسیب پذیر در شرایط فعلی جامعه تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، دکتر سلیمان پاک سرشت، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس این سازمان در نشست با همکاران حوزه معاونت پژوهش و برنامه ریزی سازمان ضمن تبریک هفته دولت، روز کارمند و اعیاد قربان و غدیر بر برگزاری نشست صمیمی با همکاران حوزه های مختلف سازمان و گفتگو در مورد مسائل کاری و سازمانی تأکید کرد.
دکتر پاک سرشت با اشاره به اینکه دولت به عنوان نهادی است که مأموریت اداره جامعه را بر عهده دارد، گفت:  هفته دولت فرصتی است که به معرفی فعالیت ها و عملکرد دولت پرداخته شود  و در نتیجه ارتباط نزدیکتری بین نهاد دولت و مردم برقرار شود.
رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور گفت: شرایط کنونی کشور نگرانی ها و عدم اطمینان را  در جامعه ایجاد کرده و همه ما به عنوان شهروند این شرایط را احساس می کنیم.
دکتر پاک سرشت با بیان اینکه همه ما بایستی به عنوان عضوی از خانواده بزرگ سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور باید مأموریت خود را توانمندتر و مطمئن تر از پیش انجام دهیم.
وی تأکید کرد: در این شرایط برگزاری این گفتگو ها و بازخوانی جایگاه خودمان ضرورت دارد.
رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور گفت: در شرایط جدید برای اینکه در حوزه آموزش های مهارتی موثرتر عمل کنیم اصلاحات و برنامه های توانمندسازی را جدی تر از قبل آغاز کردیم.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه گفت: سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور نقش آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی را بر عهده دارد و بایستی نقش خود را در شرایط فعلی جامعه با اطمینان بخشی بیشتری به جامعه انجام دهیم.
وی با تأکید بر نقش مهم تک تک افراد سازمان در شرایط اقتصادی جامعه گفت: در شرایطی که منابع محدود است و اقتصاد کشور دچار عدم اطمینان شده است بایستی سیاست توانمندسازی را دنبال کنیم و افراد اسیب دیده را توانمند کنیم .
دکتر پاک سرشت با بیان اینکه اتفاقات و برنامه های اصلاحی خوبی در حوزه معاونت پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت صورت گرفته است، گفت: در حوزه مسابقات مهارت وارد یک فاز و مدل جدیدی شده ایم که امیدوارم شاهد تحولات و دستاوردهای مطلوبی باشیم.
وی افزود: همچنین در حوزه استاندارد  و آزمون نیز اصلاحاتی صورت گرفته است و اگر سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با همین انرژی در مسیر تحول پیش رود جامعه نیز از نتایج این اصلاحات استقبال خواهد کرد.
رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور اظهار امیدواری کرد که  این سازمان در شرایط فعلی وظایف خود را بهتر از قبل انجام می دهد.
وی ضمن قدردانی از زحمات همکاران حوزه معاونت پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، اظهار امیدواری کرد که سختی ها و دشواری ها این روزها را با سربلندی پشت سر بگذاریم.
دکتر پاک سرشت در ادامه گفت: حوزه معاونت پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور حوزه ای است که باید پاسخ سئوالات خود را از این حوزه دریافت کنیم.
وی در خاتمه بر نقش مهم و حساس خانواده سازمان آموزش فنی و حرفه ای در ایجاد اطمینان برای جامعه تأکید کرد.
 
   1397/6/6 08:22    تعداد بازدید :  1601

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1601
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )