خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 9,457
بازدید دیروز 22,337
بازدید این ماه 608,261
بازدید کننده ماه قبل 671,355
بازدید ماه قبل 769,827
بازدید کل 30,225,855

همزمان با هفته دولت؛مسابقات ورزشی منطقه ای کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود...

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور خبر داد: مسابقات ورزشی منطقه ای کارکنان این سازمان همزمان با هفته دولت در راستای توانمند سازی منابع انسانی، ایجاد نشاط، همدلی و همگرایی در بین کارکنان برگزار می شود.
   به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، سعید امانی، مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی این سازمان گفت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور هر سال در راستای ارتقای سلامت منابع انسانی و داشتن كاركناني سالم و شاداب، اقدام به برگزاري مسابقات ورزشي ويژه خواهران و  برادران مي کند.
وی افزود: در این دوره از مسابقات 250 نفر از بانوان سازمان در رشته های والیبال، دارت و تنیس روی میز از پنجم تا هفتم شهریور  و 733 نفر از آقایان سازمان در رشته های والیبال، فوتسال و تنیس روی میز از هفدهم تا نوزدهم شهریور ماه سال جاری به رقابت خواهند پرداخت.
امانی گفت: مسابقات ورزشی کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به صورت منطقه ای و به میزبانی استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی، فارس، کرمان، کرمانشاه، مازندران و تربیت مربی و پژوهش های فنی وحرفه ای برگزار می شود.
مدیر کل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور  در ادامه از ارتقاي برنامه هاي ورزشي در راستاي توانمندسازي منابع انساني و ايجاد نشاط، همدلي و همگرايي در بین کارکنان این سازمان خبر داد.
وي افزود: با توجه به دستاوردهاي مسابقات ورزشي در ایجاد نشاط و افزایش همدلی و همگرایی در سطح کارکنان سازمان و ترويج  روحيه دوستي در خانواده سازمان آموزش فني  و حرفه اي كشور و در راستای مصوبه کارگروه رفاه و منابع انسانی این سازمان تلاش کردیم  در سال 1397 نیز برنامه ها و فعالیت های ورزشی سازمان را  از لحاظ  كمي و كيفي توسعه دهیم.
سعید امانی با اشاره به اینکه مسابقات در سطح استان ها در تیرماه سال جاری برگزار شد. گفت: ایجاد شور و نشاط در نيروي انساني سازمان به ويژه همكاران استان ها  و اعلام حضور حداكثري استان ها برای حضور در مسابقات منطقه ای این مسابقات از دستاوردهای مرحله استانی مسابقات ورزشی کارکنان این سازمان است.
وی خبر داد: مرحله کشوری مسابقات ورزشی کارکنان سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور نیز در آبان ماه سال جاری در مرکز تربیت مربی  و پژوهش های فنی و حرفه ای برگزار خواهد شد.
 
   1397/6/6 08:30    تعداد بازدید :  1937

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1937
5.9/10 (تعداد آرا 11 نفر )