بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه ثبت تقاضاهای آموزش
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 18
بازدید امروز 53,771
بازدید دیروز 66,881
بازدید این ماه 1,414,110
بازدید کننده ماه قبل 1,722,131
بازدید ماه قبل 1,793,582
بازدید کل 18,316,212

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور نقش مؤثری در اطمینان بخشی پایدار به جامعه دارد...

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در دیدار با همکاران معاونت توسعه مدیریت و منابع  این سازمان گفت: این سازمان با توانمندسازی منابع انسانی نقش مؤثری در اطمینان بخشی پایدار به جامعه را دارد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، دکتر سلیمان پاک سرشت، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس این سازمان، امروز ششم شهریور ماه، هم زمان با هفته دولت در نشست با همکاران معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر و گرامیداشت هفته دولت از خدمات ارائه شده در حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع این سازمان تشکر کرد.
وی با تأکید بر همکاری همه همکاران در انجام مأموریت سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، گفت: اصلاحات و بهبود اموری که در چند ماه اخیر در حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع این سازمان صورت گرفته قابل تقدیر است.
دکتر پاک سرشت با بیان اینکه این اصلاحات با مدیریت نادر فخری، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان با نگاه برنامه محوری و اراده و انگیزه بالا انجام شده، گفت: در شرایط فعلی کشور بایستی بیش از پیش از وجود چنین مدیرانی بهره مند شد.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور به عنوان سازمان آموزشی با توانمندسازی منابع انسانی می تواند در رفع نگرانی های مردم نقش موثری داشته باشد.
رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور گفت: با افزایش همگرائی درون بخشی شاهد ثمرات خوبی در عملکرد سازمان خواهیم بود.
دکتر پاک سرشت با بیان اینکه دستگاه های آموزشی با توانمندسازی نیروی انسانی می توانند اطمینان بخشی پایداری را در کشور ایجاد کنند، افزود: واکنش سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور به شرایط فعلی آغاز برنامه اصلاحی درون سازمانی بوده که بر اساس آن مأموریت خود را بهتر از قبل انجام خواهد داد.
وی با بیان اینکه نگاه سازمان، نگاه خود اصلاحی است و این اصلاحات و تحولات در معاونت ها شکل گرفته است، گفت: معاونت توسعه مدیریت و منابع این سازمان نیز در حوزه درآمدها، واگذاری ها و ... اصلاحات و تحولات سازمانی خود را آغاز کرده است.
رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور گفت: این سازمان در شرایط جدید با انرژی مضاعف و منابع محدودتر برای کارهای بزرگ مهیا شده است.
وی با اشاره به نتایج برنامه های اصلاحی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور گفت: با همت و انسجام سازمانی در آینده نزدیک، سازمانی چابکتر و اصلاح شده با اهداف مشخص را شاهد خواهیم بود.
دکتر پاک سرشت با بیان اینکه مأموریت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در شرایط فعلی جدی است، گفت: بخشی از نگرانی های کنونی کشور متوجه این سازمان است.
رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور تأکید کرد: این سازمان باید در حوزه توانمندسازی منابع انسانی اطمینان لازم را به جامعه بدهد.
وی در خاتمه اظهار امیدواری کرد: به طور حتم با شکیبائی و تلاش بیش از پیش همه همکاران از شرایط سخت کنونی با موفقیت عبور خواهیم کرد.
نادر فخری نیز ضمن تقدیر از رئیس سازمان برای برگزاری نشست با همکاران اظهار امیدواری کرد که با تلاش مضاعف در شرایط کنونی کشور و نیاز جامعه به آموزش های فنی وحرفه ای دین خود را به جامعه ادا کنیم.
وی افزود: سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور با ارائه آموزش های مهارتی نقش مؤثری در بهبود شرایط کنونی کشور دارد.
 
   1397/6/10 08:00    تعداد بازدید :  897

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 897
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )