ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 26,019
بازدید دیروز 32,015
بازدید این ماه 992,708
بازدید کننده ماه قبل 725,701
بازدید ماه قبل 808,655
بازدید کل 28,691,706

طي شش ماهه اول سال جاري در مرکز آموزش فني و حرفه اي شهید رجایی اصفهان 398هزار نفرساعت آموزش‌ مهارتي در بخش صنعت برگزار شده است ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ، در مرکز شهید رجایی طی 6 ماهه نخست امسال ،  398 هزار نفرساعت آموزش‌های مهارتي در بخش صنعت ارائه شده است.
ابوطالب جلالی مدير كل با اشاره به ضرورت رشد و توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در تمام بخشها اظهار کرد: با مقایسه نسبت جمعیت شهرستان‌های استان و حجم عملکرد هر مرکز در آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، انتظار می‌رود که شهرستان‌های اصفهان، کاشان و خمینی‌شهر با برخورداری از بالا‌ترین جمعیت بیشترین سهم را در ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در هر خوشه داشته باشند.
وی با بیان اینکه طی 6 ماهه نخست امسال آموزش‌های بخش صنعت به حدود 398 هزار نفرساعت در مرکز شهید رجایی اصفهان ارائه شده است، ادامه داد: طی 6 ماهه نخست امسال مرکز شهید رجایی اصفهان بزرگترین مجری آموزش‌های فنی و صنعتی، مرکز شهیدبهشتي به عنوان دومین مرکز بزرگ شهرستان اصفهان و مرکز کاشان بالا‌ترین عملکرد را در خوشه صنعت داشته‌اند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان تصریح کرد: این مراکز نه تنها به دلیل برخورداری از جمعیت بالا‌تر در منطقه، بلکه به دلیل داشتن کارگاه‌های آموزشی بیشتر و فنی به عنوان فعال‌ترین مراکز استان در آموزش‌های صنعتی هستند.
وی به عملکرد مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان در خوشه خدمات اشاره کرد و افزود: طی 6 ماهه نخست امسال مرکز شهید بهشتی اصفهان به دلیل تعدد رشته‌های خدماتی در کارگاه‌های آموزشی زیر‌ مجموعه خود برای نا‌بینایان، نا‌شنوایان، کودکان عقب مانده ذهنی، زندانیان و شعبه شهری خوراسگان بالا‌ترین عملکرد را در خوشه خدمات داشته است.
جلالی تاکید کرد: مراکز خمین‌‌شهر و هتلداری اصفهان نیز پس از مرکز شهید بهشتی اصفهان بالا‌ترین عملکرد را در خوشه خدمات به خود اختصاص داده‌اند.
وی اضافه کرد: در خوشه کشاورزی نیز مرکز صنایع غذایی و کشاورزی اصفهان با توجه به ماهیت آموزش‌های این مراکز که تخصصی کشاورزی هستند و در کنار آن مرکز کاشان به عنوان دومین شهرستان پر‌جمعیت استان در این خوشه کشاورزی فعالیت داشته‌اند. مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان با بیان اینکه مرکز دهاقان به عنوان سومین مرکزی بوده که در زمینه آموزش‌های رشته‌های کشاورزی فعالیت بیشتری داشته است، گفت: با توجه به اهمیت و رونق کشاورزی در این شهرستان چنین استقبالی از آموزش‌های کشاورزی دور از انتظار نیست.
   1392/8/20 12:43    تعداد بازدید :  2750

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2750
5/10 (تعداد آرا 19 نفر )