دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 18
بازدید امروز 7,950
بازدید دیروز 7,312
بازدید این ماه 601,764
بازدید کننده ماه قبل 155,418
بازدید ماه قبل 245,071
بازدید کل 22,555,032

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعلام کرد: 12شهریور، کارت ورود به جلسه چهارمین مرحله آزمون های سنجش مهارت توزیع می شود ...

12 شهریور ماه سال جاری، توزیع کارت ورود به جلسه چهارمین مرحله آزمون های سنجش مهارت آغاز مي شود.
به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، رضا باجولوند، معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت اين سازمان گفت: توزیع کارت ورود به جلسه چهارمین مرحله آزمون های سراسري سنجش مهارت مراکز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی و آزمون متقاضیان صنعت ساختمان، بخش های صنایع دستي، فرش  و... در سال 1397  از ساعت 8 صبح روز دوشنبه، 12 شهریور آغاز و تا ساعت 24 روز چهارشنبه، 14 شهریور ماه سال جاری ادامه مي يابد.
وي با اعلام اين خبر گفت: چهارمین مرحله آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان، صنايع دستي، فرش و نان و غله و... و چهارمین مرحله آزمون سراسري سنجش مهارت سال 1397پايان دوره كارآموزان مراکز آموزش فني و حرفه اي در بخش دولتی و خصوصی، روز جمعه شانزدهم شهریور ماه سال جاري  برگزار مي شود.
رضا باجولوند گفت: 58 هزار و 830 نفر در چهارمین مرحله آزمون سراسری سنجش مهارت مراکز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی سال 1397 در یک هزار و 280 استاندارد آموزشی ثبت نام كرده اند كه از اين تعداد 34 هزار و 440 نفر مرد و 24 هزار و 390 نفر زن هستند و تمهيدات لازم براي شركت اين متقاضيان در آزمون فراهم شده است.
وي ادامه داد:12 هزار و 441 نفر مرد در آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان در 43 استاندارد آموزشی که در مورخ شانزدهم شهریور ماه سال جاري برگزار می شود،  ثبت نام كرده اند.
معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور در ادامه گفت: 4 هزار و 478 نفر در آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنايع دستي، فرش و نان و ...در 98 استاندارد آموزشی که در شانزدهم شهریور ماه سال جاري برگزار می شود، ثبت نام كرده اند كه از اين تعداد 551 نفر مرد و 3 هزار و 927 نفر زن هستند.
وي افزود: مرحله كتبي چهارمین مرحله آزمون سنجش مهارت سال 1397 در حوزه صنعت ساختمان، تفاهمنامه ها (صنايع دستي، فرش و نان و غله و... ) در 141 استاندارد آموزشی و همچنين چهارمین مرحله آزمون هماهنگ پايان دوره كارآموزان مراکز آموزش فني و حرفه اي دو بخش دولتي و خصوصی در سال جاري در یک هزار و 280 استاندارد آموزشی به طور همزمان روز جمعه شانزدهم شهریور ماه در سراسر كشور برگزار مي شود.
باجولوند در خصوص مراحل اجراي آزمون هاي سنجش مهارت گفت: هر آزمون شامل دو مرحله كتبي و عملي است كه متقاضيان بخش هاي صنعت ساختمان، تفاهمنامه ها (صنايع دستي، فرش و نان و غله و...) که قبلاً در موعد مقرر برای شرکت در آزمون های مذکور ثبت نام کرده اند، باید از دوازدهم تا چهاردهم شهریور ماه با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی، كارت ورود به جلسه خود را دريافت كنند.
وی ادامه داد: همچنین متقاضیان شرکت در چهارمین مرحله آزمون سراسری سنجش مهارت در سال 1397 (کارآموزان بخش های دولتی و آموزشگاه های آزاد) که قبلاً برای شرکت در آزمون مورد نظر ثبت نام كرده اند، از دوازدهم تا چهاردهم شهریور ماه سال جاري با مراجعه به سامانه http://azmoon.portaltvto.com  و درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی مي توانند نسبت به دریافت كارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.
رضا باجولوند گفت: داوطلبان پس از شرکت در آزمون كتبي و كسب نمره قبولي براساس برنامه زمانبندي اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان ها براي شركت در آزمون عملي باید به حوزه هاي تعيين شده مراجعه نمايند.
وي با اشاره به تشكيل ستاد پاسخگويي آزمون سراسري سنجش مهارت گفت: درصورتي كه متقاضيان با مشکلی مواجه شوند، مي توانند با مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان محل سکونت خود تماس حاصل نمايند.
   1397/6/11 13:55    تعداد بازدید :  1494

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1494
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )