ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 2,120
بازدید دیروز 25,310
بازدید این ماه 963,030
بازدید کننده ماه قبل 728,408
بازدید ماه قبل 812,956
بازدید کل 28,722,489

رئیس مرکز آموزش فنی حرفه‌ای گلپایگان اصفهان : کسب مدال طلا و ديپلم افتخار توسط جوانان گلپایگانی در چهاردهمین مسابقات ملی مهارت ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ، محمدحسین شفیعی رئیس مرکز آموزش فنی حرفه‌ای شهرستان گلپایگان گفت: زهره سادات میرلوحی در رشته خیاطی(فناوری مد) و آقای سید رضا موسوی در رشته جوشکاری از گلپایگان در چهاردهمین مسابقات ملی مهارت موفق به کسب رتبه‌های برتر کشوری شدند.
وي اظهار داشت : دو نفر از شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات گلپایگانی بودند، خانم زهره سادات میرلوحی در رشته خیاطی(فناوری مد) موفق به کسب مقام نخست و کسب مدال طلا در این رشته و همچنین آقای سید رضا موسوی در رشته جوشکاری موفق به کسب دیپلم افتخار در این رشته شد.
شفیعی یادآور شد: در ایام برگزاری مسابقات ملی مهارت کشور نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی با حضور در مرکز تربیت مربی کرج و دیدار با مسئولان و هنرجویان این مرکز از نزدیک در جریان روند مسابقات ملی و مهارت قرار گرفته و از سایت مسابقات در رشته تهویه، لوله کشی و کاشی‌کاری و آجر چینی نیز بازدید کردند.
در پایان وی خواستار حمایت‌های بیشتر مسئولان شد و اظهار کرد: ترویج و توسعه آموزش مهارتی و ارتقای فرهنگ مهارت آموزی و توانمند سازی نیروهای انسانی در اشتغال زایی جوانان نقش مهمی دارد و همچنین خواستار همکاری و تعامل دستگاه‌های اجرایی، صنایع شهرک‌های صنعتی و اصناف و اتحادیه‌ها، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی شهرستان با مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شد.
   1392/8/20 12:57    تعداد بازدید :  3550

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 3550
5.1/10 (تعداد آرا 18 نفر )