میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 1,273
بازدید دیروز 6,977
بازدید این ماه 307,811
بازدید کننده ماه قبل 578,848
بازدید ماه قبل 661,613
بازدید کل 21,076,870

اختتامیه هشتمین دوره مسابقات کشوری آریاناکاپ و اولین دوره مسابقات بین المللی Robotex در ایران ...

هشتمین دوره مسابقات کشوری آریاناکاپ و اولین دوره مسابقات بین المللی Robotex ایران در تاریخ 15 و 16  شهریور ماه با حضور آرش اخوان مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، حسين مصلی نژاد رییس اداره موسسات کارآموزی و مشارکت های مردمی استان اصفهان، فريده روشن رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان و خانم گلشیرازی مدیر تفریحی سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری اصفهان و آقای همتیان و با همكاری مديريت خلاقيت و فناوري های نوين شهرداری در شهر فرهنگ، ادب و هنر ایران، اصفهان زیبا، در 15 و 16شهریور ماه برگزار شد.
این مسابقات در رشته های رالی ماشین های سرعتی، ربات انباردار، ربات بالابر وزنه، ربات جنگجو، ربات مسیریاب مقدماتی و پیشرفته، ربات کاوشگر کنترلی، Robot Ball، Robot Bowling ، ربات جنگجو هوشمند با SRC، رالی ماشین های هوشمند با SRC (Folk Race)، ماموریت ممکن، نمایش آزاد، طراحی 3 بعدی، با حضور 600 نفر در قالب 450 تیم از سراسر کشور و همچنین تیم هایی از کشور افغانستان در تاریخ 16 شهریور ماه در اصفهان به کار خود خاتمه داد.
داود جعفری دبیرکل هشتمین دوره مسابقات رباتیک کشوری آریاناکاپ گفت: تمام کشورها در دنیای مدرن امروز به دنبال استفاده از تکنولوژی های نوین هستند، لذا ما نیز نباید از این قاعده مستثنی باشیم و برگزاری مسابقات رباتیک فرصت مطلوبی برای حرکت در این مسیر است.
وي افزود: ما نیازمند شناسایی نخبگان به جهت ارائه طرح های نوین و کارآمد شهری هستیم و مسابقات رباتیک علاوه بر ایجاد شور و نشاط در نسل جوان چنین ظرفیتی در اختیار ما قرار خواهد داد.
ایشان بيان داشت: اصفهان ظرفیت پذیرش مسابقات بین المللی را داشته و می توان در کنار برگزاری این مسابقات از پتانسیل بالای شهر اصفهان در بخش گردشگری علمی، فرهنگی و توریستی نیز استفاده برد.
   1397/6/18 12:59    تعداد بازدید :  1517

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1517
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )