دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 13
بازدید امروز 309
بازدید دیروز 15,321
بازدید این ماه 600,725
بازدید کننده ماه قبل 153,520
بازدید ماه قبل 250,725
بازدید کل 22,593,281

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور:شکل گیری سازمان پویا، منوط به منابع انسانی و کارکنان تلاش گر است...

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در نشست تخصصی  2 روزه کارشناسان حقوقی این سازمان گفت: شکل گیری سازمان پویا، منوط به منابع انسانی و کارکنان تلاش گر است.
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، نشست تخصصی دو روزه کارشناسان حقوقی ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای استان ها با حضور نادر فخری، معاون توسعه مدیریت و منابع این سازمان به میزبانی این مرکز از روز شنبه، هفدهم شهریور ماه جاری آغاز شد .
وی تلاش برای همسان سازی ساختار با مأموریت سازمانی را از اقدامات جدی حوزه  خود مطرح و شکل گیری سازمان پویا را منوط به منابع انسانی و کارکنان تلاش گر دانست.
وی با بیان اینکه  استفاده از ظرفیت و توان کارشناسی داخل سازمان نقش مهمی در اصلاح امور و روند ها و مبارزه با فساد دارد،  به بهبود جایگاه حقوقی در ستاد سازمان و استانی تأکید کرد.
نادر فخری  از دستگاه های نظارتی در کمک و مشورت دهی به امور حقوقی و حفظ و صیانت از حقوق بیت المال در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تقدیر کرد.
وی با اشاره به  دقت نظر و اهمیت  این موضوع از نگاه ریاست سازمان، اهداف این نشست را مثبت ارزیابی و از آن به عنوان فرصتی برای تبادل اطلاعات و اقدامات شاخص استان ها در این حوزه نام برد.
فخری در ادامه از تلاش های صورت گرفته  در حوزه حقوقی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در چند ماه گذشته قدردانی و خواستار اقدامات جدی توسط کارشناسان استانی و ستاد این سازمان شد.
وی از کارشناسان به عنوان مشاوران امین برای مدیران نام برد و تأکید کرد: تصمیم گیران در اجرا،  به ویژه مدیران استانی باید در تمام قراردادها و تفاهم نامه های همکاری از توان کارشناسی همکاران حقوقی استفاده نمایند.
فخری با بیان اینکه حضور پر رنگ افراد متخصص به ویژه کارشناسان در برنامه های تعهدی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مصداق پیش گیری است (که هزینه کمتر از درمان را خواهد داشت)، گفت: مطمئناً  اگر نقش کارشناسان در روند تصمیم گیری ها پررنگ باشد سازمان با مشکلات کمتر و هزینه های پایین تر مواجه می شود .
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان با تشریح نحوه توزیع منابع و سهم استان ها در قیاس با ستاد، عدالت محوری و توجه به رفاه و معیشت کارکنان را از موضوعات با اهمیت در دستور کار ریاست سازمان و معاونت حوزه خود عنوان کرد.
نادر فخری از تلاش و جدیت و صبوری پرسنل سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در ستاد و استان ها قدردانی کرد.
وی با اشاره به محدودیت های موجود همکاران و کارشناسان را  به ارائه راهکارها و همفکری در جهت جلوگیری از رفتارهای غیر قانونی با روش های منطقی و استفاده از سامانه های مکانیزه دعوت کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور نظم بخشی و نظارت دقیق در امور به ویژه حوزه های اداری و پشتیبانی را منوط به استقرار کامل حسابداری تعهدی و نظام بودجه ریزی عملیاتی دانست.
وی در پایان در خصوص فراهم سازی تمهیدات لازم  برای روان سازی امور حقوقی در استان ها و حضور کارشناسان در کارگروهی فعال در ستاد و ادارات کل و همچنین توجه به امور رفاهی آنان نکاتی را مطرح کرد.
بنا بر این گزارش، در ابتدا شکراله جمالی، مشاور رئیس و سرپرست حوزه حقوقی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ضمن تشریح اولویت های آن دفتر در خصوص ارتقاء جایگاه امور حقوقی، راهکارهایی را برای حل مسائل ایجاد شده در حوزه حقوقی مطرح کرد.
 
   1397/6/20 08:59    تعداد بازدید :  1417

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1417
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )