ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 22,456
بازدید دیروز 29,372
بازدید این ماه 986,239
بازدید کننده ماه قبل 728,037
بازدید ماه قبل 811,790
بازدید کل 28,717,515

اختتامیه هشتمین دوره مسابقات کشوری آریاناکاپ و اولین دوره مسابقات بین المللی Robotex در ایران ...

هشتمین دوره مسابقات کشوری آریاناکاپ و اولین دوره مسابقات بین المللی Robotex ایران در تاریخ 15 و 16  شهریور ماه با حضور آرش اخوان مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، حسين مصلی نژاد رییس اداره موسسات کارآموزی و مشارکت های مردمی استان اصفهان، فريده روشن رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان و خانم گلشیرازی مدیر تفریحی سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری اصفهان و آقای همتیان و با همكاری مديريت خلاقيت و فناوري های نوين شهرداری در شهر فرهنگ، ادب و هنر ایران، اصفهان زیبا، در 15 و 16شهریور ماه برگزار شد.
این مسابقات در رشته های رالی ماشین های سرعتی، ربات انباردار، ربات بالابر وزنه، ربات جنگجو، ربات مسیریاب مقدماتی و پیشرفته، ربات کاوشگر کنترلی، Robot Ball، Robot Bowling ، ربات جنگجو هوشمند با SRC، رالی ماشین های هوشمند با SRC (Folk Race)، ماموریت ممکن، نمایش آزاد، طراحی 3 بعدی، با حضور 600 نفر در قالب 450 تیم از سراسر کشور و همچنین تیم هایی از کشور افغانستان در تاریخ 16 شهریور ماه در اصفهان به کار خود خاتمه داد.
داود جعفری دبیرکل هشتمین دوره مسابقات رباتیک کشوری آریاناکاپ گفت: تمام کشورها در دنیای مدرن امروز به دنبال استفاده از تکنولوژی های نوین هستند، لذا ما نیز نباید از این قاعده مستثنی باشیم و برگزاری مسابقات رباتیک فرصت مطلوبی برای حرکت در این مسیر است.
وي افزود: ما نیازمند شناسایی نخبگان به جهت ارائه طرح های نوین و کارآمد شهری هستیم و مسابقات رباتیک علاوه بر ایجاد شور و نشاط در نسل جوان چنین ظرفیتی در اختیار ما قرار خواهد داد.
ایشان بيان داشت: اصفهان ظرفیت پذیرش مسابقات بین المللی را داشته و می توان در کنار برگزاری این مسابقات از پتانسیل بالای شهر اصفهان در بخش گردشگری علمی، فرهنگی و توریستی نیز استفاده برد.
   1397/6/18 12:59    تعداد بازدید :  14947

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 14947
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )