میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 3,278
بازدید دیروز 4,834
بازدید این ماه 422,894
بازدید کننده ماه قبل 506,260
بازدید ماه قبل 594,297
بازدید کل 21,038,954

اختتامیه هشتمین دوره مسابقات کشوری آریاناکاپ و اولین دوره مسابقات بین المللی Robotex در ایران ...

هشتمین دوره مسابقات کشوری آریاناکاپ و اولین دوره مسابقات بین المللی Robotex ایران در تاریخ 15 و 16  شهریور ماه با حضور آرش اخوان مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، حسين مصلی نژاد رییس اداره موسسات کارآموزی و مشارکت های مردمی استان اصفهان، فريده روشن رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان و خانم گلشیرازی مدیر تفریحی سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری اصفهان و آقای همتیان و با همكاری مديريت خلاقيت و فناوري های نوين شهرداری در شهر فرهنگ، ادب و هنر ایران، اصفهان زیبا، در 15 و 16شهریور ماه برگزار شد.
این مسابقات در رشته های رالی ماشین های سرعتی، ربات انباردار، ربات بالابر وزنه، ربات جنگجو، ربات مسیریاب مقدماتی و پیشرفته، ربات کاوشگر کنترلی، Robot Ball، Robot Bowling ، ربات جنگجو هوشمند با SRC، رالی ماشین های هوشمند با SRC (Folk Race)، ماموریت ممکن، نمایش آزاد، طراحی 3 بعدی، با حضور 600 نفر در قالب 450 تیم از سراسر کشور و همچنین تیم هایی از کشور افغانستان در تاریخ 16 شهریور ماه در اصفهان به کار خود خاتمه داد.
داود جعفری دبیرکل هشتمین دوره مسابقات رباتیک کشوری آریاناکاپ گفت: تمام کشورها در دنیای مدرن امروز به دنبال استفاده از تکنولوژی های نوین هستند، لذا ما نیز نباید از این قاعده مستثنی باشیم و برگزاری مسابقات رباتیک فرصت مطلوبی برای حرکت در این مسیر است.
وي افزود: ما نیازمند شناسایی نخبگان به جهت ارائه طرح های نوین و کارآمد شهری هستیم و مسابقات رباتیک علاوه بر ایجاد شور و نشاط در نسل جوان چنین ظرفیتی در اختیار ما قرار خواهد داد.
ایشان بيان داشت: اصفهان ظرفیت پذیرش مسابقات بین المللی را داشته و می توان در کنار برگزاری این مسابقات از پتانسیل بالای شهر اصفهان در بخش گردشگری علمی، فرهنگی و توریستی نیز استفاده برد.
   1397/6/18 12:59    تعداد بازدید :  1374

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1374
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )