میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 6,627
بازدید دیروز 5,858
بازدید این ماه 317,756
بازدید کننده ماه قبل 579,205
بازدید ماه قبل 664,769
بازدید کل 21,075,247

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان: ارتقاء بهره وری با تمرکز بر مدیریت منابع و مصارف ضروری است ...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در نشست با رييس، مربيان و كاركنان مركز شهيد رجايي بر ارتقاء بهره وري با تمركز بر مديريت منابع و مصارف در چهارچوب ضوابط قانوني تأكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، آرش اخوان مدير كل استان با رييس، مربيان و كاركنان مركز شهيد رجايي اصفهان ديدار و گفتگو كرد.
احمدرضا منتظري در ابتداي اين نشست افزود: مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد رجايي اصفهان با استراتژي مديريت جهادي و همراستا نمودن سياست ها و بسته هاي آموزشي با نظام اشتغال و بازار كار و همچنين توسعه آموزش هاي مهارتي و برنامه ريزي كارگاههاي آموزشي به سمت كارآفرين محور پاسخگوي مطالبات كارجويان، دانش آموزان، فارغ التحصيلان دانشگاه و ... بوده است.
وي در ادامه در خصوص عملكرد مركز، تدوين سند چشم انداز 5 ساله مركز با دارا بودن نقشه راه و برنامه زمانبندي كوتاه، ميان و بلندمدت براساس مطابق سند جامع مهارت شهرستان در جهت طراحي و استقرار و الگوهاي آموزشي مهارتي با رويكرد تقاضا محور و مبتني بر نياز بازار كار، نيازسنجي مستمر آموزشي، رصد و رهگيري مهارت آموختگان توسط كاريابي كارمند، توسعه مشاوره هاي آموزشي و شغلي، توسعه بهبود فضاها و تكميل تجهيزات آموزشي كارگاهها، ايجاد كارگاههاي آموزشي جديد متناسب با نياز بازار كار، برون سپاري فضاهاي بلااستفاده بخش غيردولتي و سازماني با اشتغال بيش از 150 نفر در فضاهاي واگذاري شده مركز، استانداردسازي، اصلاح و بهبود روش ها و فرآيندها، توسعه و ارتقاء‌ بهره وري مالي، كسب افتخار در مسابقات ملي مهارت، ايجاد اولين ميز خدمت بخش دولتي با مشاركت بخش غيردولتي، توانمندسازي دانش آموزان مقطع ابتدايي و متوسطه اول  ودوم در قالب پارك مهارت مطالبي را بيان نمود.
آرش اخوان ضمن ابراز خرسندي از اقدامات صورت پذيرفته در مركز شهيد رجايي افزود: همكاري و همدلي تيم استان اصفهان سرآمد و نمونه كشوري است.
وي با اشاره به پيام رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور مبني بر برنامه مشورت عمومي بر موضوع محوري "ارتقاء بهره وري در سازمان با تمركز بر مديريت منابع و مصارف" از حاضرين در جلسه خواستار ارائه پيشنهادات 4 محور خواسته شده براي هم انديشي در پيام "ما خانواده آموزش فني و حرفه اي 2" به آدرس  wethetvtofamily@gmail.comدر اين خصوص شد.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در خصوص ارائه مدلهاي آموزشي تسهيل گر در چهارچوب ضوابط قانوني، تشكيل تيم مشاوره و انتخاب نماينده مرتبط با مدير كل، ايجاد صميميت و همدلي كاركنان، فعاليت بيشتر شوراي مربيان، ارائه راهكارهاي مناسب و .... مباحثي را بيان نمود.
در پايان مربيان مركز شهيد رجايي به بيان مسائل و مشكلات مربوط به رفاهيات، مربيان تبديل وضعيت، پورتال و .... پرداختند.


   1397/6/25 08:17    تعداد بازدید :  458

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 458
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )