تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 5
بازدید امروز 3,635
بازدید دیروز 41,900
بازدید این ماه 947,948
بازدید کننده ماه قبل 754,639
بازدید ماه قبل 826,248
بازدید کل 28,420,131

امين مولايي دارنده مدال طلای رشته آجرچيني چهاردهمین مسابقات ملی مهارت: مسابقات ملی مهارت سبب ارتقای شاخصه‌های مهارتی جوانان می‌شود ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ، دارنده مدال طلای رشته آجرچيني چهاردهمین مسابقات ملی مهارت گفت: ارتقای شاخصه‌های مهارتی جوانان با برگزاری مسابقات ملی مهارت امکان‌پذیر است و هر ساله اصفهان به صورت فعال در این مسابقات شرکت می‌کند.
امین مولایی در گفت‌و‌گو با روابط عمومي اداره كل با اشاره به اینکه توسعه شاخصه‌های مهارتی جوانان در سطح شهر‌ها یکی از نیاز‌های اصلی جامعه است، اظهار کرد: اصفهان از زیر‌ساخت‌های مهارتی بالایی برخوردار است و جوانان باید از این زیر‌ساخت‌ها به منظور توسعه بستر‌های اشتغال به صورت بهینه استفاده کنند.
وی افزود: فنی و حرفه‌ای با برگزاری مسابقات ملی مهارت در راستای توسعه شاخصه‌های مهارتی جوانان تلاش می‌کند و ارتقای شاخصه‌های مهارتی جوانان با برگزاری مسابقات ملی مهارت امکان‌پذیر است.
وی به حضور خود در چهاردهمین مسابقات ملی مهارت اشاره کرد و ادامه داد: برای نخسیتن بار در این مسابقات شرکت کردم و در چهاردهمین دوره از مسابقات ملی مهارت 21 نفر از 21 استان کشور در رشته آجر‌چینی به رقابت با یکدیگر پرداخته‌اند.
مولایی با بیان اینکه سطح مسابقات بسیار بالا بود، تاکید کرد: مسابقات ملی مهارت از مزایای بسیاری برخوردار است و مهارت‌آموزان باید با آمادگی لازم و با حضور در این مسابقات سطح مهارتی خود را نسبت به سایر افراد بسنجند.
وی با تاکید بر اینکه استان‌های همدان، خراسان، زنجان و فارس از سطح بالایی در این مسابقات برخوردار بوده‌اند، افزود: سطح مهارتی اصفهان در این مسابقات بسیار بالا بوده است و کسب پنج مدال طلا، چهار مدال نقره و سه مدال برنز این موضوع مهم را نشان می‌دهد
   1392/8/21 10:49    تعداد بازدید :  3141

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 3141
4.8/10 (تعداد آرا 16 نفر )