ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 2,932
بازدید دیروز 25,310
بازدید این ماه 963,842
بازدید کننده ماه قبل 728,408
بازدید ماه قبل 812,956
بازدید کل 28,723,301

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان: بخش غیردولتی بازوهای مدیریتی آموزش های فنی و حرفه ای هستند...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، نشستی با حضور آرش اخوان مدیرکل استان، حسين مصلی نژاد ریيس اداره مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي، محمد دهقان رييس كانون اتجمن هاي صنفي آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد استان و رؤساي مجمع امور صنفی شهرستان هاي استان اصفهان در سالن كنفرانس اداره كل برگزار گرديد.
در اين جلسه آرش اخوان ضمن بيان افتخار خدمت در استان اصفهان و همكاري با بخش دولتي و غيردولتي اظهار داشت: مؤسسين و مديران آموزشگاه هاي آزاد بايستي با همدلي و صميميت از فرصت هاي ايجاد شده بهره برداري بهينه داشته باشند.
اخوان با اشاره به رويكرد دولت در خصوص همكاري و مشاركت بخش غيردولتي در ارائه راهكارها گفت: بخش دولتي به عنوان تسهيل گر و بخش خصوصي به عنوان آموزش دهنده عمل مي نمايد.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان با اشاره به انعقاد تفاهم نامه با كميته امداد امام خميني (ره) و خانه جوان شهرداري از مديران آموزشگاه هاي آزاد خواست با ارائه طرح هاي كارآفريني به اين مجموعه ها، موجبات ارتقاء آموزشهاي مهارتي در كشور را فراهم نمايند و از موازي كاري ساير دستگاهها جلوگيري كنند.
اخوان با اشاره به اينكه بخش غيردولتي بازوهاي مديريتي آموزش هاي فني و حرفه اي هستند بر توانمندسازي آموزشگاههاي آزاد در زمينه بازاريابي تأكيد كرد.
وي در خصوص ارتباط مؤثر آموزشگاههاي آزاد با كارشناسان اداره كل و تشكيل جلسات آموزشي، ايجاد انجمن هاي تخصصي در حوزه هاي مختلف، حل اختلافات دروني انجمن ها، حل مشكلات به صورت تعاملي،‌ ارائه راهكارهاي مبتني بر درآمدزايي، ارائه ايده هاي كارآفريني، تسهيل فرآيند رتبه بندي آموزشگاهها و ... مباحثي را مطرح نمود.
لازم به ذكر است مصلي نژاد ضمن پاسخگوئي و تبادل نظر در خصوص موارد مطرح شده توسط موسسين آموزشگاهها بر پيگيري تفاهم نامه كميته امداد امام خميني (ره) ، تبيين و تشريح طرح ايران مهارت و تشكيل كميته شهرستاني تاكيد كرد و بيان داشت كانون انجمن هاي صنفي بايد از تمام ظرفيت ها و پتانسيل خود استفاده نمايند.
 
   1397/6/27 09:07    تعداد بازدید :  1413

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1413
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )