ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 11
بازدید امروز 1,693
بازدید دیروز 25,310
بازدید این ماه 962,603
بازدید کننده ماه قبل 728,408
بازدید ماه قبل 812,956
بازدید کل 28,722,062

در راستای تعاملات و اثربخشی آموزشی صورت پذیرفت: نشست مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان با مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی شرکت فولاد مبارکه ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، نشستي با حضور آرش اخوان مدير كل استان، توكلي رئيس واحد آموزش در صنايع  اداره كل و جوانبخت مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی شرکت فولاد مبارکه صورت پذيرفت.
آرش اخوان ضمن ابراز خرسندي از همكاريهاي شركت فولاد مباركه با اين بنگاه آموزشي افزود: در صورت مرتفع شدن موارد قانوني ماليات بر ارزش افزوده اميدواريم شاهد تعاملات و اقدامات اثربخش و مؤثر كمي و كيفي آموزشي از سوي دو مجموعه باشيم.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در خصوص اعطاي مجوز بهره برداري از مركز جوار كارگاهي شركت فولاد مباركه از سوي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور آمادگي اين اداره كل را در خصوص افتتاح اين مركز اعلام نمود.
در ادامه جوانبخت ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های شرکت فولاد مبارکه در مبحث آموزش اظهار داشت: بالغ بر 1 ميليون و 350 هزار نفرساعت آموزش ویژه کارکنان شرکت برنامه ریزی و اجرا گرديده كه بخشی از این آموزشها به دلیل تخصصی بودن با اعزام پرسنل در خارج از کشور قابل انجام و سایر آموزش ها نیز با مساعدت بنگاههای آموزشی و مدرسين داخلي شركت ارایه می گردد.


   1397/7/2 09:20    تعداد بازدید :  1163

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1163
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )