بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه ثبت تقاضاهای آموزش
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
آدرس مراکز استانها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 4
بازدید امروز 2,636
بازدید دیروز 50,539
بازدید این ماه 1,277,330
بازدید کننده ماه قبل 1,315,338
بازدید ماه قبل 1,390,760
بازدید کل 19,472,890

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: بهره گیری از فرصت ها؛ با جسارت گام برداشتن در مسیرهای نرفته است...

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در جلسه هم اندیشی با روسای مراکز و مسئولان ستادی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران جسارت گام برداشتن در مسیرهای نرفته را موجب بهره گیری از فرصت ها عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان تهران، دکتر سلیمان پاک سرشت، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در جلسه هم اندیشی یاد شده  با بیان اینکه کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از متعهدترین، متخصص ترین و دلسوزترین کارمندان کشور هستند، گفت: ما در این سازمان با کمبود انگیزه در منابع انسانی مواجه نیستیم بلکه به دنبال افزایش هم گرایی بین افراد هستیم.
وی با تأکید بر آینده پژوهی و نیازسنجی در حوزه های مختلف سازمان، گفت: در این برهه بار اصلی آموزش های مورد نیاز و منطبق با بازار کار بر دوش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است.
 دکتر پاک سرشت تأکید کرد: ضروری است در برنامه ریزی های مهارتی، به مقوله ی مهم ارزیابی آموزش های مهارتی از حیث کارآمدی، اثربخشی و ... بیش از پیش پرداخته شود.
معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: در شرایط کنونی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور نیازمند جسارت متمایز است چرا که در بسیاری از شرایط، با تزریق منابع مالی مشکلات حل نخواهد شد بلکه مشکل اصلی را می توان با پیاده سازی ایده های نو، تغییر رویه ها، تغییر قاعده های کاری و ... حل کرد.
وی با اعلام اینکه تصمیم گیری و برنامه ریزی در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با بهره گیری از تجارب روسای مراکز، مربیان و کارشناسان ادارات کل صورت می پذیرد، گفت: تشکل مربیان، هیئتی اندیشه ورز است و روسای مراکز و مربیان آموزش فنی و حرفه ای می توانند با نگاه دقیق تر به شرکاء جدید و احصاء نیازهای آموزشی جامعه کمک شایانی در برنامه ریزی های سازمان داشته باشند.
دکتر پاک سرشت بر بررسی و پیگیری اثربخشی آموزش های مهارتی تأکید کرد و گفت: آموزش های رسمی و غیررسمی گران و پرهزینه است و ضروری است تا اثربخشی آموزش ها برای کارآموزان مورد ارزیابی قرار گیرد تا بتوان ضمن جلوگیری از به هدر رفتن منابع، گام موثری در کاهش علاقمندی عموم مردم در ورود فرزندانشان به رشته های نظری و نیز کاهش فارغ التحصیلان بیکار برداریم.
وی اذعان داشت: در سازمان به دنبال موفقیت های هر چند کوچک و اثربخش در امر مهارت آموزی هستیم و نباید انرژی خود را معطوف به روزهای گذشته کنیم، همیشه فرصت بهبود وجود دارد و برای بهره گیری از این فرصت ها ضروری است جسارت گام برداشتن به راه های نرفته را داشته باشیم.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشوردر خاتمه سخنان خود، ضمن قدردانی از اعلام آمادگی همه جانبه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در امر گسترش مهارت آموزی در کشور، گفت: در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور افراد متخصص و توانمند بسیاری وجود دارد که می توان با اشتراک نظر، به نتایج مطلوبی در اثربخشی آموزش های مهارتی دست یافت.
 
   1397/7/11 09:31    تعداد بازدید :  591

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 591
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )