میز خدمت الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 19
بازدید امروز 9,218
بازدید دیروز 15,766
بازدید این ماه 255,388
بازدید کننده ماه قبل 425,574
بازدید ماه قبل 491,851
بازدید کل 21,953,012

طی حکمی از سوی دکتر پاک سرشت؛ سرپرست مدیریت امور مسابقات ملی و بین المللی مهارت منصوب شد...

طی حکمی از سوی دکتر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، غلامرضا راز به سمت سرپرست مدیریت امور مسابقات ملی و بین المللی مهارت منصوب شد.
 
در این حکم آمده است:
مسابقات ملی و بین المللی مهارت فرصت مغتنمی برای توسعه تعاملات بین المللی سازمان، تجربه اندوزی نخبگان مهارتی و قلمرو مناسبی برای معرفی توانمندی‌ها و استعداد‌های نیروی کار ایرانی و ارتقاء جایگاه مهارت آموزی در کشور است. حصول نتایج شایسته و مورد انتظار در چنین رویدادهایی مستلزم برنامه‌ربزی بلند مدت برای جلب مشارکت سایر دستگاه‌های اجرایی در مدیریت و اجرای مسابقات، شناسایی استعدادهای مهارتی و تامین زمینه‌ی مناسب برای آماده‌سازی و پرورش نخبگان مهارتی کشور است. حمایت و پشتیبانی از نخبگان مهارتی در طراز سایر نخبگان کشور نیز نقش بسزایی در تحصیل منافع و نتایج کوتاه مدت و بلند مدت برگزاری و شرکت در این مسابقات دارد.
نظر به توانمندی و تجربیات ارزشمند جنابعالی در زمینه مسابقات و پیشنهاد معاونت محترم پژوهش، برنامه‌ریزی و سنجش مهارت، بدین وسیله شما را به عنوان «سرپرست مدیریت امور مسابقات ملی و بین المللی مهارت» منصوب می نمایم، انتظار دارم با استفاده از کلیه ظرفیت‌های درون و برون سازمانی تمامی مساعی خود را جهت تحقق اهداف ذیل به کار بندید:
-آسیب شناسی و اصلاح فرآیند برگزاری مسابقات مهارت با استفاده از خرد جمعی.
-ارتباط مستمر و فعالانه با سازمان مسابقات جهانی مهارت به منظور هماهنگی های لازم جهت حضور مقتدرانه تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین المللی.
-ایجاد تعامل و ارتباط با نهادهای مربوطه در سایر کشورها به منظور تبادل اطلاعات، کارشناس و برگزاری مسابقات تدارکاتی دو یا چند جانبه.
-مساعدت در ایجاد تشکل و سمن برگزیدگان و مدال آوران سنوات گذشته و استفاده از تجربیات آنان در فرآیندهای اجرائی مسابقات ملی و بین المللی.
-استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود در بخش خصوصی، صنایع، صنوف و بنگاههای اقتصادی، دانشگاهها و دیگر ذینفعان اجتماعی به منظور گسترش مشارکت آنان در این رویداد ملی.
-برنامه ریزی برای ارتقای جایگاه مسابقات ملی مهارت در کشور از طریق جلب همکاری دستگاه های حوزه مهارت آموزی در برنامه ریزی و اجرای مسابقات.
امید است در سایه الطاف خداوند متعال در اجرای امور محوله موفق و منصور باشید.
 
 
سلیمان پاک سرشت
   1397/7/11 09:46    تعداد بازدید :  938

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 938
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )