بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه ثبت تقاضاهای آموزش
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
آدرس مراکز استانها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 13,794
بازدید دیروز 33,916
بازدید این ماه 1,403,397
بازدید کننده ماه قبل 1,165,689
بازدید ماه قبل 1,236,647
بازدید کل 19,301,940

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:ارزیابی آموزش های مهارتی به عنوان برنامه مهم سازمان در دستور کار قرار می گیرد...

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست شورای راهبری توسعه مدیریت این سازمان خبر داد: ارزیابی آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای به عنوان برنامه مهم سازمان در دستور کار قرار می گیرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، دکتر سلیمان پاک سرشت، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس این سازمان در نشست شورای راهبری توسعه مدیریت سازمان که با حضور اعضای این شورا، دهم شهریورماه برگزار شد، گفت: برای داشتن سازمانی چابک و برنامه ریزی منطقه ای لازم است به اقتضاعات ساختاری و نهادی توجه کنیم.
دکتر پاک سرشت با بیان اینکه هر تصمیمی که در سازمان گرفته می شود، باید بازخورد آن در یکی از کمیته ها بررسی و در صورت نیاز اصلاح شود، گفت: برای انعطاف پذیری آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای نیازمند یک سری مؤلفه های ساختاری و تشکیلاتی هستیم.
رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور با بیان اینکه یکی از برنامه های جدید سازمان، اصلاح نظام اداری است، گفت: با توجه به اهمیت تغییرات ساختاری باید در امور روزمره نیز دستور کار داشته باشیم.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر اینکه بیش از هر زمان دیگر ارزیابی ارتقای کارآمدی دولت ضرورت دارد، گفت: ضروری است در برنامه ریزی های مهارتی، به مقوله ی مهم ارزیابی آموزش های مهارتی از حیث کارآمدی، اثربخشی و ... بیش از پیش پرداخته شود.
دکتر پاک سرشت با تأکید بر ارتقاء و افزایش توانمندی های کارکنان سازمان گفت: باید برای نیازهای آموزشی کارکنان پیش بینی لازم صورت پذیرد.
دکتر پاک سرشت بر بررسی و پیگیری اثربخشی آموزش های مهارتی تأکید کرد و گفت: آموزش های مهارتی رسمی و غیررسمی گران و پرهزینه است و ضروری است اثربخشی آموزش ها برای کارآموزان مورد ارزیابی قرار گیرد تا بتوانیم تحول خوبی در حوزه آموزش های مهارتی فنی وحرفه ای ایجاد کنیم.

   1397/7/14 11:17    تعداد بازدید :  539

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 539
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )