خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
جذب امریه سربازی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 2,565
بازدید دیروز 4,791
بازدید این ماه 189,350
بازدید کننده ماه قبل 136,858
بازدید ماه قبل 221,419
بازدید کل 26,265,625

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در نشست با انجمن صنایع دستی شهر اصفهان: با رویکرد مهارت آموزی و اشتغال به مسائل نگاه کنید ...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان در جمع اعضاي انجمن تخصصي آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد رشته صنايع دستي شهر اصفهان گفت: با رويكرد مهارت آموزي و اشتغال به مسائل نگاه كنيد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، نشستي با حضور آرش اخوان مدير كل استان، حسين مصلي نژاد رييس اداره مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي استان و جمعي از اعضاي انجمن صنفي آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد رشته صنايع دستي شهر اصفهان صورت پذيرفت.
آرش اخوان ضمن اشاره به برقراري تعامل، همكاري ، اتحاد، همفكري و هم افزايي اعضاي كليه انجمن ها با اين بنگاه آموزشي افزود: انجمن ها بايستي با رويكرد مهارت آموزي و اشتغال به مسائل نگاه كنند.
گفتني است در اين نشست درخصوص بازنگري استانداردها، طرح ايران مهارت و تدوين استانداردها، رتبه بندي، بازرسي و برخورد با آموزشگاههاي غيرمجاز،‌ ثبت آمار در پورتال توسط آموزشگاهها جهت عضويت در انجمن، آزمون و منابع انحصاري بودن آنها، برگزاري همايشهاي ارتقاء مهارت، حضور در جلسات انجمن و نماينده كانون، سفيران آموزش هاي فني و حرفه اي و .... مطالبي بيان گرديد.
در ادامه مصلي نژاد بر استفاده از تمامي ظرفيت ها و پتانسيل هاي انجمن ها، جلسات مشترك با اتحاديه ها، صنعت و معدن، نمايندگان مجلس و ... و تعامل با بخش دولتي تأكيد كرد.

   1397/7/19 08:16    تعداد بازدید :  1063

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1063
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )