میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 13,211
بازدید دیروز 26,149
بازدید این ماه 648,263
بازدید کننده ماه قبل 317,001
بازدید ماه قبل 387,274
بازدید کل 20,731,253

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در نشست با انجمن صنایع دستی شهر اصفهان: با رویکرد مهارت آموزی و اشتغال به مسائل نگاه کنید ...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان در جمع اعضاي انجمن تخصصي آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد رشته صنايع دستي شهر اصفهان گفت: با رويكرد مهارت آموزي و اشتغال به مسائل نگاه كنيد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، نشستي با حضور آرش اخوان مدير كل استان، حسين مصلي نژاد رييس اداره مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي استان و جمعي از اعضاي انجمن صنفي آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد رشته صنايع دستي شهر اصفهان صورت پذيرفت.
آرش اخوان ضمن اشاره به برقراري تعامل، همكاري ، اتحاد، همفكري و هم افزايي اعضاي كليه انجمن ها با اين بنگاه آموزشي افزود: انجمن ها بايستي با رويكرد مهارت آموزي و اشتغال به مسائل نگاه كنند.
گفتني است در اين نشست درخصوص بازنگري استانداردها، طرح ايران مهارت و تدوين استانداردها، رتبه بندي، بازرسي و برخورد با آموزشگاههاي غيرمجاز،‌ ثبت آمار در پورتال توسط آموزشگاهها جهت عضويت در انجمن، آزمون و منابع انحصاري بودن آنها، برگزاري همايشهاي ارتقاء مهارت، حضور در جلسات انجمن و نماينده كانون، سفيران آموزش هاي فني و حرفه اي و .... مطالبي بيان گرديد.
در ادامه مصلي نژاد بر استفاده از تمامي ظرفيت ها و پتانسيل هاي انجمن ها، جلسات مشترك با اتحاديه ها، صنعت و معدن، نمايندگان مجلس و ... و تعامل با بخش دولتي تأكيد كرد.

   1397/7/19 08:16    تعداد بازدید :  786

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 786
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )