میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 13,184
بازدید دیروز 26,149
بازدید این ماه 648,236
بازدید کننده ماه قبل 317,001
بازدید ماه قبل 387,274
بازدید کل 20,731,226

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعلام کرد: 23 مهر، کارت ورود به جلسه پنجمین مرحله آزمون های سنجش مهارت توزیع می شود...

23 مهر ماه سال جاری، توزیع کارت ورود به جلسه پنجمین مرحله آزمون های سنجش مهارت آغاز مي شود. 

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، رضا باجولوند، معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت اين سازمان گفت: توزیع کارت ورود به جلسه پنجمین مرحله آزمون های سراسري سنجش مهارت مراکز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی و آزمون متقاضیان صنعت ساختمان، بخش های صنایع دستي، فرش  و... در سال 1397 از ساعت 8 صبح روز دوشنبه، 23 مهر آغاز و تا ساعت 24 روز چهارشنبه، 25 مهر ماه سال جاری ادامه مي يابد.
وي با اعلام اين خبر گفت: پنجمین مرحله آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان، صنايع دستي، فرش و نان و غله و... و پنجمین مرحله آزمون سراسري سنجش مهارت سال 1397پايان دوره كارآموزان مراکز آموزش فني و حرفه اي در بخش دولتی و خصوصی، روز جمعه بیست و هفتم ماه سال جاري  برگزار مي شود.
رضا باجولوند گفت: 61 هزار و 425 نفر در پنجمین مرحله آزمون سراسری سنجش مهارت مراکز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی سال 1397 در یک هزار و 346 استاندارد آموزشی ثبت نام كرده اند كه از اين تعداد 35 هزار و 647 نفر مرد و 25 هزار و 778 نفر زن هستند و تمهيدات لازم براي شركت اين متقاضيان در آزمون فراهم شده است.
وي ادامه داد: 14 هزار و 33 نفر مرد در آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان در 60 استاندارد آموزشی که در مورخ بیست و هفتم مهر ماه سال جاري برگزار می شود،  ثبت نام كرده اند.
معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور در ادامه گفت: 3 هزار و 833 نفر در آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنايع دستي، فرش و نان و ...در 99 استاندارد آموزشی که در بیست و هفتم مهر ماه سال جاري برگزار می شود، ثبت نام كرده اند كه از اين تعداد 553 نفر مرد و 3 هزار و 280 نفر زن هستند.
وي افزود: مرحله كتبي پنجمین مرحله آزمون سنجش مهارت سال 1397 در حوزه صنعت ساختمان، تفاهمنامه ها (صنايع دستي، فرش و نان و غله و... ) در 159 استاندارد آموزشی و همچنين پنجمین مرحله آزمون هماهنگ پايان دوره كارآموزان مراکز آموزش فني و حرفه اي دو بخش دولتي و خصوصی در سال جاري در یک هزار و 346 استاندارد آموزشی به طور همزمان روز جمعه بیست و هفتم مهر ماه در سراسر كشور برگزار مي شود.
باجولوند در خصوص مراحل اجراي آزمون هاي سنجش مهارت گفت: هر آزمون شامل دو مرحله كتبي و عملي است كه متقاضيان بخش هاي صنعت ساختمان، تفاهمنامه ها (صنايع دستي، فرش و نان و غله و...) که قبلاً در موعد مقرر برای شرکت در آزمون های مذکور ثبت نام کرده اند، باید از بیست و سوم تا بیست و پنجم مهر ماه با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی، كارت ورود به جلسه خود را دريافت كنند.
وی ادامه داد: همچنین متقاضیان شرکت در پنجمین مرحله آزمون سراسری سنجش مهارت در سال 1397 (کارآموزان بخش های دولتی و آموزشگاه های آزاد) که قبلاً برای شرکت در آزمون مورد نظر ثبت نام كرده اند، از بیست و سوم تا بیست و پنجم مهر ماه سال جاري با مراجعه به سامانه http://azmoon.portaltvto.com  و درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی مي توانند نسبت به دریافت كارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.
رضا باجولوند گفت: داوطلبان پس از شرکت در آزمون كتبي و كسب نمره قبولي براساس برنامه زمانبندي اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان ها براي شركت در آزمون عملي باید به حوزه هاي تعيين شده مراجعه نمايند.
وي با اشاره به تشكيل ستاد پاسخگويي آزمون سراسري سنجش مهارت گفت: درصورتي كه متقاضيان با مشکلی مواجه شوند، مي توانند با مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان محل سکونت خود تماس حاصل نمايند.
   1397/7/23 07:47    تعداد بازدید :  750

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 750
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )