میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 4,208
بازدید دیروز 10,325
بازدید این ماه 440,045
بازدید کننده ماه قبل 493,257
بازدید ماه قبل 580,710
بازدید کل 21,035,050

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در نشست با انجمن صنایع دستی شهر اصفهان: با رویکرد مهارت آموزی و اشتغال به مسائل نگاه کنید ...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان در جمع اعضاي انجمن تخصصي آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد رشته صنايع دستي شهر اصفهان گفت: با رويكرد مهارت آموزي و اشتغال به مسائل نگاه كنيد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، نشستي با حضور آرش اخوان مدير كل استان، حسين مصلي نژاد رييس اداره مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي استان و جمعي از اعضاي انجمن صنفي آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد رشته صنايع دستي شهر اصفهان صورت پذيرفت.
آرش اخوان ضمن اشاره به برقراري تعامل، همكاري ، اتحاد، همفكري و هم افزايي اعضاي كليه انجمن ها با اين بنگاه آموزشي افزود: انجمن ها بايستي با رويكرد مهارت آموزي و اشتغال به مسائل نگاه كنند.
گفتني است در اين نشست درخصوص بازنگري استانداردها، طرح ايران مهارت و تدوين استانداردها، رتبه بندي، بازرسي و برخورد با آموزشگاههاي غيرمجاز،‌ ثبت آمار در پورتال توسط آموزشگاهها جهت عضويت در انجمن، آزمون و منابع انحصاري بودن آنها، برگزاري همايشهاي ارتقاء مهارت، حضور در جلسات انجمن و نماينده كانون، سفيران آموزش هاي فني و حرفه اي و .... مطالبي بيان گرديد.
در ادامه مصلي نژاد بر استفاده از تمامي ظرفيت ها و پتانسيل هاي انجمن ها، جلسات مشترك با اتحاديه ها، صنعت و معدن، نمايندگان مجلس و ... و تعامل با بخش دولتي تأكيد كرد.

   1397/7/19 08:16    تعداد بازدید :  778

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 778
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )