بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه ثبت تقاضاهای آموزش
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 15
بازدید امروز 23,704
بازدید دیروز 75,314
بازدید این ماه 1,272,910
بازدید کننده ماه قبل 1,930,164
بازدید ماه قبل 2,001,425
بازدید کل 18,032,373

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: مهارت آموزی ابزاری مهم برای حفظ استقلال و توسعه پایدار در کشور است...

معاون آموزش سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان گفت: مهارت آموزی ابزاری مهم برای حفظ استقلال و توسعه پایدار در کشور محسوب می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، علیرضا حاتم زاده، معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به ضرورت توجه به آموزش های مهارتی و ترویج آن در جامعه گفت: مهارت آموزی، سلاح بسیار مهمی برای حفظ استقلال و توسعه پایدار در کشور است.
حاتم زاده با بیان اینکه توسعه آموزش های مهارتی، همکاری همه دستگاه های ذیربط  را می طلبد، بر همکاری بیش از پیش کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان در ایجاد مشارکت و تعامل سازنده با دستگاه ها در سطح استان تأکید کرد.
معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به اینکه ارائه گزارش عملکرد آماری و گزارش دوره های آموزشی در زمان حاضر مشکلی را مرتفع نمی کند،  تأکید کرد: نگاه به کارها در این حوزه بایستی پروژه محور ای باشد.
وی با بیان این که انتظار ما از مدیرکل جدید آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، ارائه گزارش های اثربخش در این حوزه است، گفت: به اعتقاد رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، حکمرانی آموزش های فنی و حرفه ای باید در استان اتفاق بیفتد که در راس آن استاندار و معاونان وی قرار دارند .
حاتم زاده در ادامه افزود: مرکز آموزش فنی و حرفه ای ایده ال مرکزی است که با صاحبان صنایع، صنوف، بنگاه ها و سایر دستگاه ها در برنامه ریزی فعالیت های خود تعامل جدی داشته باشند .
معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تعامل بین نظام آموزش رسمی و غیررسمی را بسیار مهم دانست.
وی با اشاره به گستردگی فعالیت آموزش های فنی و حرفه ای و تشریح آن در حوزه های مختلف از جمله اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تصریح کرد: معتادان بهبود یافته، زندانیان، زنان بی سرپرست و بدسرپرست و سرپرست خانوار از مخاطبان آموزش های فنی و حرفه ای در حوزه اجتماعی هستند .
حاتم زاده در پایان ضمن قدردانی از زحمات رحیم عطائی پور، مدیرکل سابق آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان برای محمد حسینی، مدیرکل جدید این اداره کل آرزوی موفقیت کرد.
 
   1397/7/30 07:45    تعداد بازدید :  218

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 218
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )