میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 4,209
بازدید دیروز 10,325
بازدید این ماه 440,046
بازدید کننده ماه قبل 493,257
بازدید ماه قبل 580,710
بازدید کل 21,035,051

با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان: مرکز آموزش جوارکارگاهی آجرنماچین در برخوار افتتاح شد ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، آيين افتتاح مركز آموزش بين كارگاهي گروه كارخانجات آجرنماچين با حضور آرش اخوان مديركل استان،‌ ايرج توكلي رئيس واحد آموزش در صنايع، نيرومند مدير كل اداره تعاون كار و رفاه اجتماعي استان، سهل آبادي رئيس اتاق بازرگاني اصفهان و رئيس خانه صنعت و معدن كشور، حجت الاسلام موسوي لارگاني نماينده مردم شهرستان فلاورجان و رئيس مجمع نمايندگان استان اصفهان در مجلس شوراي اسلامي، قمي فرماندار شهرستان دستگرد و برخوار، چيني مدير عامل شركت آجرنماچين و جمعي از مسئولين دانشگاهي و سازمانهاي استاندارد و صنعت و معدن و تجارت و دستگاههاي اجرايي، اعضاء انجمن توليدكنندگان آجر اصفهان و صنف انبوه سازان ساختمان اصفهان برگزار گرديد.
مدیر کل آموزش و فنی و حرفه ای استان اصفهان در آیین افتتاح این مرکز گفت:‌ توجه به آموزش های مهارت؛ علاوه بر تولید با کیفیت و به کارگیری نیروی های متخصص؛ کاهش بیکاری را نیز همراه دارد.
آرش اخوان افزود: با راه اندازی این مرکزآموزشی‌ در استان اصفهان، 12 مرکز جوار کارگاهی در بخش های فولاد، انرژی هسته ای، سیمان، چینی، تولید لوازم خانگی، پلی اکریل و آجر فعال هستند و آموزش تخصصی را اجرا می کنند.
وی گفت: آموزش در این مراکز بیشتر در کارگاه های عملی و خط های تولید انجام می شود و نیروها در روند تخصصی شغل مربوطه آموزش می بینند.
مدیر کل آموزش و فنی و حرفه ای استان اصفهان افزود: مجوز ‌مراکز آموزش جوار کارگاهی در کارخانه های و واحدهای تولیدی که بیش از 250 نیرو داشته باشند داده می شود.
وی گفت: برای اولین در کشور طرح صلاحیت حرفه ای کارکنان در استان اصفهان اجرا شده است که در این طرح توانایی شغلی افراد مشغول کار، سنجش می شود و کسانی که نیاز به آموزش و مهارت دارند به دو روش آموزش کلاسی و یا تجربی آموزش داده می شود .
اخوان افزود: يكي از دغدغه هاي اشتغال عدم آموزش هاي مهارتي در كشور است و آموزش هاي مهارتي مي تواند اين مهم را پوشش دهد. يكي از شيوه هاي اين آموزش ها آموزش نظام دوگانه است كه فرد آموزش گيرنده بخشي از آموزش هاي عملي را در صنايع و بخشي از آموزش هاي تئوري و كلاسيك را در مراكز آموزشي طي مي نمايند.
در این آیین از تابلوی مرکز آموزش جوار کارگاهی گروه آموزشی آجر نماچین ، کتاب کاربرد نانو فناوری در نمای ساختمان و تابلوی آجر میراث جهانی رونمایی شد.
در پايان پروانه مجوز بهره برداري مركز آموزش بين كارگاهي واگذار و از خدمات و همكاري مدير عامل شركت و مدير آموزش و تحقيق و توسعه بازار شركت با اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان با اهداء لوح سپاس قدرداني گرديد.
لازم به ذكر است: این مرکز آموزشی در یکی از کارخانه های آجر در بخش حبیب آباد برخوار افتتاح شد.


   1397/7/30 10:35    تعداد بازدید :  361

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 361
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )