میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 4,628
بازدید دیروز 8,202
بازدید این ماه 560,056
بازدید کننده ماه قبل 1,210,276
بازدید ماه قبل 1,304,104
بازدید کل 20,030,310

با هدف ساماندهی آموزشهای ویژه اصناف و واحدهای صنفی تولیدی و توزیعی صورت پذیرفت: نشست مسئولین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان و کمیسیون آموزش اتاق اصناف ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه­ اي استان اصفهان، جلسه کمیسیون آموزش اتاق اصناف به میزبانی رئیس و اعضای کمیسیون آموزش اتاق اصناف مرکز اصفهان و با حضور عباس مهدیان سرپرست حوزه معاونت آموزش، پژوهش و برنامه ریزی، ايرج توکلی مسئول واحد آموزش در صنایع برگزار گردید.
گفتني است اين جلسه به منظور ساماندهی آموزشهای ویژه اصناف و واحدهای صنفی تولیدی و توزیعی برگزار گردید.
در این جلسه میر شمشیری رئیس کمیسیون آموزش اتاق اصناف به بیان مشکلات موجود در امر آموزش و ارزشیابی اصناف پرداخت و خواستار تسهیل در برگزاری آزمونها شد.
در ادامه مهدیان ضمن معرفی آموزشهای فنی و حرفه ای با اشاره به طرح های موجود از جمله مهارت آموزی در محیط کار واقعی، لزوم ادغام آموزشهای تئوری و مهارتی با تجربه را تشریح نمود.
رييس واحد آموزش در صنايع اداره كل نيز از مزایای ایجاد ارتباط دو سویه و حذف فاصله میان آموزشهای فنی و حرفه ای و اصناف توضیحاتی را ارایه و در ادامه بحث و تبادل نظر میان حاضرین برای دستیابی به اهداف مشترک انجام شد.
لازم به ذكر است‌ معرفی نماینده اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان جهت حضور در جلسات آموزشی کمیسیون آموزش اتاق، تهیه، تنظیم و عقد تفاهم نامه همکاری و برگزاری مشترک آزمونهای عملی از مصوبات این جلسه بود.

   1397/8/7 10:33    تعداد بازدید :  589

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 589
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )