میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 4
بازدید امروز 1,183
بازدید دیروز 11,347
بازدید این ماه 363,171
بازدید کننده ماه قبل 557,937
بازدید ماه قبل 645,937
بازدید کل 21,055,111

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان: بر هم افزایی و تعامل انجمن های ترکیبی و تخصصی رشته مراقبت و زیبایی با هدف ارتقاء مهارت تأکید کرد ...

نشست تخصصي هم افزايي و هم فكري انجمن تركيبي اصفهان و انجمن تخصصي رشته مراقبت و زيبايي با حضور مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، نشستی با حضور آرش اخوان مدیرکل استان، عباس مهديان سرپرست حوزه معاونت آموزش، پژوهش و برنامه ريزي اداره كل، حسين مصلی نژاد ریيس اداره مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي، احمدرضا منتظري رييس مركز شهيد رجايي و مسئول هماهنگي امور شهرستان اصفهان،محمد دهقان رييس كانون اتجمن هاي صنفي آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد استان، شجاعي عضو هيئت مديره كانون كشوري،  پورميداني نماينده بخش خصوصي هيأت نظارت استان و هيأت مديره انجمن تركيبي و انجمن تخصصي مراقبت و زيبايي شهر اصفهان در محل سالن كنفرانس اداره كل برگزار گرديد.
در این نشست مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در خصوص هم افزايي و هم فكري انجمن تركيبي اصفهان و انجمن تخصصي رشته مراقبت و زيبايي جهت تصميم گيري هاي عادلانه در بحث ارتقاء مهارت افراد در اين حوزه تأكيد كرد.
در ادامه مصلي نژاد رييس اداره مؤسسات كارآموزي و مشاركت هاي مردمي استان ضمن اشاره به تشكيل كميته راهبري و اعلام اعضاي اين كميته پس از تشكيل جلسه هيأت مديره توسط دو انجمن، در خصوص اهداف و شرح وظايف كميته راهبري براساس قوانين و ضوابط مباحثي را بيان نمود.

 
   1397/8/14 09:58    تعداد بازدید :  658

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 658
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )