دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 18
بازدید امروز 8,126
بازدید دیروز 7,312
بازدید این ماه 601,940
بازدید کننده ماه قبل 155,418
بازدید ماه قبل 245,071
بازدید کل 22,555,208

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان: بر هم افزایی و تعامل انجمن های ترکیبی و تخصصی رشته مراقبت و زیبایی با هدف ارتقاء مهارت تأکید کرد ...

نشست تخصصي هم افزايي و هم فكري انجمن تركيبي اصفهان و انجمن تخصصي رشته مراقبت و زيبايي با حضور مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، نشستی با حضور آرش اخوان مدیرکل استان، عباس مهديان سرپرست حوزه معاونت آموزش، پژوهش و برنامه ريزي اداره كل، حسين مصلی نژاد ریيس اداره مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي، احمدرضا منتظري رييس مركز شهيد رجايي و مسئول هماهنگي امور شهرستان اصفهان،محمد دهقان رييس كانون اتجمن هاي صنفي آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد استان، شجاعي عضو هيئت مديره كانون كشوري،  پورميداني نماينده بخش خصوصي هيأت نظارت استان و هيأت مديره انجمن تركيبي و انجمن تخصصي مراقبت و زيبايي شهر اصفهان در محل سالن كنفرانس اداره كل برگزار گرديد.
در این نشست مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در خصوص هم افزايي و هم فكري انجمن تركيبي اصفهان و انجمن تخصصي رشته مراقبت و زيبايي جهت تصميم گيري هاي عادلانه در بحث ارتقاء مهارت افراد در اين حوزه تأكيد كرد.
در ادامه مصلي نژاد رييس اداره مؤسسات كارآموزي و مشاركت هاي مردمي استان ضمن اشاره به تشكيل كميته راهبري و اعلام اعضاي اين كميته پس از تشكيل جلسه هيأت مديره توسط دو انجمن، در خصوص اهداف و شرح وظايف كميته راهبري براساس قوانين و ضوابط مباحثي را بيان نمود.

 
   1397/8/14 09:58    تعداد بازدید :  833

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 833
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )